Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

No Comment!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 114
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui b.nica
Te pomenesti ca astia doi chiar se cred jurnalisti![vom]
align="right" id="quote2">Gresesti, se cred campionii olimpici ai jurnalismului.Iar Badea a declarat ca el nu-si cere scuze dar le asteapta pe cele ale Alinei Dumitru. „Doamna Alina Dumitru, haideti sa ne maturizam pâna maine (n.r. - marti). Astept sa faceti turul televiziunilor, sa dati declaratii în ziare si sa va cereti scuze fata de mine. Ma astept la corectitudine din partea Alinei Dumitru. Eu sigur, sigur nu-mi cer scuze, ci astept scuze".
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lucialu
http://www.realitatea.net/atac-al-liderului-liberalilor-europeni-ce-fel-de-democrati-sunt-barroso-si-basescu_975017.html"Presedintele ELDR, Graham Watson, a declarat miercuri, referindu-se la decizia PDL de a boicota referendumul pentru demiterea presedintelui, ca, din moment cu presedintele CE Manuel Barroso si presedintele Traian Basescu au insistat pentru cvorum, ar trebui sa indemne cetatenii sa voteze."
align="right" id="quote2">pentru curiosi despre sir graham watson: http://www.thecommentator.com/article/1402/top_liberal_who_backs_the_cheat_s_uprising_in_romania_#.T_xR_TSUj84.email
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...