Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

No Comment!


Recommended Posts

Premierul Victor Ponta a sustinut joi ca documentul pe care l-au semnat liderii USL contine o singura pagina care prevede doar ca Uniunea Social Liberala "este de acord in principiu cu lista obiectivelor propuse" si ca restul paginilor atribuite Sindicatului Cadrelor Militare Disponibilizate si altor organizatii sindicale si ale societatii civile si care prevad desfiintarea Curtii Constitutionale, ANI, DNA, CNSAS nu au fost semnate de el. O simpla analiza pe test: - documentul a avut o pagina si am fost de acord in principiu cu lista obiectivelor propuse. Corect pana acum ? Continuam analiza in mod logic: -daca documentul semnat avea o pagina doar dar mentiona o lista de obiective : unde-i lista aceea? Se poate ca lista sa fie in paginile 2, 3 etc ? Se poate. Am recunoscut ca am fost de acord in principiu cu ea ? Da. Concluzia logica : - am semnat un document pe prima pagina, nu le-am citit pe restul desi le-am acceptat in principiu. Sau le-am semnat si pe restul. Oricum ar invarti-o acum dl premier daca recunoaste ca a fost semnata de el macar o pagina si si-a dat acordul ori a semnat ca primarul ori a stiut ce semneaza. Asta e una din multele minciuni pe centimetru patrat din ultimile luni. Se mai aduna in fiecare zi cate una, ca ciupercile dupa ploaie. Omul acesta, in ochii mei, nu mai are pic de credibilitate, e un mitoman.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 114
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui ali
Apropo de vila Dante [url]http://www.mediafax.ro/politic/ra-apps-a-informat-guvernul-ca-vila-dante-urma-sa-fie-atribuita-in-2014-unui-fost-sef-de-stat-9904343 [/url] ali Mama fericita de Andrei (20.06.2008)
Iar acelasi RAAPPS a afirmat ieri: " Pana in prezent nu s-a primit nicio solicitare pentru ca imobilul sa aib#259; destinatia prevazuta de lege privind acordarea unor drepturi fostilor sefi de stat”, transmite RA-APPS, in documentul semnat de directorul general al Regiei, Georgian Gabriel Sandu. Iar singura dovada a lui Ponta este: " simplu. ca eu nu am avut acces aici ". [pk] Oare iar avem un Grajdan?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ali
Apropo de vila Dante [url]http://www.mediafax.ro/politic/ra-apps-a-informat-guvernul-ca-vila-dante-urma-sa-fie-atribuita-in-2014-unui-fost-sef-de-stat-9904343 [/url] ali Mama fericita de Andrei (20.06.2008)
Foarte interesant ca solicitarea adresei este cu data de AZI , nu de ieri, nu de acum 5 zile, adica strict dupa ce "suspendatu' " l-a amenintat pe premier ca il da in judecata.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daca va uitati cu atentie la fituica fluturata de Ponta si cea care apare in EVZ o sa vedeti ca sint diferite. Aia fluturata de Ponta nu este semnata si de ala micu, iar aia din EVZ e semnata de toti 3 si are si stampila de intrare. http://img52.imageshack.us/img52/5288/acordstampila.png
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui catrinik
Daca va uitati cu atentie la fituica fluturata de Ponta si cea care apare in EVZ o sa vedeti ca sint diferite. Aia fluturata de Ponta nu este semnata si de ala micu, iar aia din EVZ e semnata de toti 3 si are si stampila da intrare. http://img52.imageshack.us/img52/5288/acordstampila.png
El si-a pastrat ciorna ....[:)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...