Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

ce poate fi?


Recommended Posts

Mai bine mergi la un echograf. Si eu tind sa cred ca e vb de colica renala. Asa a patit sotul meu intr-o noapte-dimineata... pe la 4 ... dureri in abdomen de parca il taia cineva cu un cutit. In cursul zilei s-a dus la echograf si i-a vazut ditamai calculul la rinichi. No-spa este remediul cel mai eficace pentru o astfel de criza inopinanta.. apoi trebuie tratament adecvat.Dar din cate stiu eu in criza nu ai voie sa bei lichide multe. Sa ne spui ce-a fost! Sanatate multa! LILIANA [mamica] [hagi] COSMIN ANDREI (28.01.2010) si[bonjovi] NICOLAS ALEXANDRU (6.12.2005) [url="http://www.dropshots.com/teonic"]POZE[/URL] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=173657&nm=Monica70-are-nevoie-de-noi"] MONICA70 ARE NEVOIE DE NOI[/url] "Exista un singur copil frumos pe lume, si este al fiecarei mame!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 16
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Doctorul mi-a spus ca am ovarul drept un pic inflamat,am primit tratament,dar m-a trimis si sa fac o serie de analize pentru siguranta si diagnostic precis.Saptamana viitoare le voi face. Insarcinata?.. nu stiu..nu e imposibil![:D]Ne-am bucura! Astept insa rezultatul analizelor. Multumesc ptr raspunsuri![pup][flo] Cea mai fericita mamica de [copil] Stefan Iulian (27.06.2010) cu bucati albastre de cer furate de acolo de sus si puse in loc de ochisori sa ii insenineze privirea si viata!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui gabriela_tutuianu
eu iti doresc sa fie un bebe in special daca iti doresti .[flo] "niciodata nu e prea tarziu"
Multumesc frumos! [pup] [:)] Cea mai fericita mamica de [copil] Stefan Iulian (27.06.2010) cu bucati albastre de cer furate de acolo de sus si puse in loc de ochisori sa ii insenineze privirea si viata!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...