Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Referendum USL-ist


Oaspete marius

Recommended Posts

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Marius,afirmatiile nu sunt valabile in justitie.Daca ar fi asa....ar fi totul mult mai simplu. Fara negru pe alb...nici un judecator nu face nic`,nici de ar avea ordin strict.Ca-si poate forma parerea si da un verdict partinitor e altceva deja,...inseamna ca Basescu are justitia la mana deci nu e asa curat cum vrea sa para.Si uite ca ... Madalina Copiii gasesc de toate în nimic. Adultii, nimic în toate."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dar unde scrie ca Basescu ar fi dispus asa ceva? Aceasta hartie confirma doar un protocol intre doua servicii. Astfel de protocoale exista intre ministere intre servicii intre regii dar de aici la a asocia un protocol cu o dispozitie certa data de o persoana fie ea si Basescu este cale extrem de lunga si acesta hartie nu va reprezenta o proba pentru ca nu reflecta nimic. Pe scurt Ponta o sa aiba probleme mari. Juridic discutand. [url="http://www.romleas.ro/Rosia%20Montana/"]Ce nu stiu romanii despre aurul lor![/url] [url="www.romleas.ro/eu"]Eu pur si simplu[/url] / [url="www.romleas.ro/legi/index.html"]Pagina legislativa[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui copiloi
marius, vezi ca am pus mai sus ce raspuns a dat RAAPPS. Case closed!
Am mai spus asta : ce dovada?? O solicitare de AZI , cu raspunsul de AZI, dupa ce a fost amenintat ca va fi dat in judecata! Halal dovada. Priveste bine stampilele, au data mare scrise pe ele, plus in text.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Lala_D
Citat:
citat din mesajul lui copiloi
marius, vezi ca am pus mai sus ce raspuns a dat RAAPPS. Case closed!
Am mai spus asta : ce dovada?? O solicitare de AZI , cu raspunsul de AZI, dupa ce a fost amenintat ca va fi dat in judecata! Halal dovada. Priveste bine stampilele, au data mare scrise pe ele, plus in text.
Pai hartia e de azi, e oficiala, dupa ce, tot azi, RAAPPSUul a fost intrebat tot oficial despre vila. Nu stiu ce vroiai tu.... Eu cred ca pe voi va plateste careva sa spuneti ca e alb, si cand e negru rau de tot! Ca altfel nu-mi explic cum poti sa negi evidenta clara [bang]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui eumada
Marius,afirmatiile nu sunt valabile in justitie.Daca ar fi asa....ar fi totul mult mai simplu.
Da de unde... exista probe admisibile. Video, martori si altele decat inscrisurile. [url="http://www.romleas.ro/Rosia%20Montana/"]Ce nu stiu romanii despre aurul lor![/url] [url="www.romleas.ro/eu"]Eu pur si simplu[/url] / [url="www.romleas.ro/legi/index.html"]Pagina legislativa[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui copiloi Pai hartia e de azi, e oficiala, dupa ce, tot azi, RAAPPSUul a fost intrebat tot oficial despre vila. Nu stiu ce vroiai tu.... Eu cred ca pe voi va plateste careva sa spuneti ca e alb, si cand e negru rau de tot! Ca altfel nu-mi explic cum poti sa negi evidenta clara [bang]
Poate sa fie oficiala, nu contest dar ce legatura are cu afirmatiile facute de Ponta? Nu reiese din acest act decat exact ceea ce este - un protocol intre doua servicii. Atat. Juridic nu este altceva decat un protocol. Insa afirmatia lui Ponta este atribuita unei persoane si daca se bazeaza doar pe acest act e o problema mare. Ajunge plangerea penala a lui Basescu fata de afirmatiile lui Ponta si Ponta va pierde urat de tot in fata oricarui complet de judecata pentru ca nu are probe care sa sustina aceste afirmatii. Aici (in proces) nu se merge pe "am crezut ca... sau eu deduc ca...". [url="http://www.romleas.ro/Rosia%20Montana/"]Ce nu stiu romanii despre aurul lor![/url] [url="www.romleas.ro/eu"]Eu pur si simplu[/url] / [url="www.romleas.ro/legi/index.html"]Pagina legislativa[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui copiloi Pai hartia e de azi, e oficiala, dupa ce, tot azi, RAAPPSUul a fost intrebat tot oficial despre vila. Nu stiu ce vroiai tu.... Eu cred ca pe voi va plateste careva sa spuneti ca e alb, si cand e negru rau de tot! Ca altfel nu-mi explic cum poti sa negi evidenta clara [bang]
Uite ca pot. Ca si Marius eu sunt jurist, o proba inseamna altceva, nu o hartiuta ceruta sa justifice o vizita penibila impreuna cu presa, facuta la comanda ca sa avem cu ce ametii jurnalistii azi, dupa ce am fost amenintati cu un proces. Cat despre "platit" ...ma faci sa rad, zau. Trebuie sa le fac o nota de plata, nu m-am gandit.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...