Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Referendum USL-ist


Oaspete marius

Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui b.nica Aberatiile cu desfiintarea CCR, ANI, DNA, ma fac sa ma intreb daca nu cumva tot fatiindu-se pe la mitinguri in plin soare si pe caldura asta, nu au facut buba la cap. Raspunsul lui Ponta esta halucinant!
Cu atat mai halucinant cu cat, iata, tocmai au aparut inregistrarile video ale intalnirilor dintre gasca USL si gasca lui Dogaru, din primavara! Inregistrari video care contrazic 100% minciunile debitate de falsificatorul patentat Victor Ponta.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui copiloi
Citat:
citat din mesajul lui Lala_D
Citat:
citat din mesajul lui copiloi
marius, vezi ca am pus mai sus ce raspuns a dat RAAPPS. Case closed!
Am mai spus asta : ce dovada?? O solicitare de AZI , cu raspunsul de AZI, dupa ce a fost amenintat ca va fi dat in judecata! Halal dovada. Priveste bine stampilele, au data mare scrise pe ele, plus in text.
Pai hartia e de azi, e oficiala, dupa ce, tot azi, RAAPPSUul a fost intrebat tot oficial despre vila. Nu stiu ce vroiai tu.... Eu cred ca pe voi va plateste careva sa spuneti ca e alb, si cand e negru rau de tot! Ca altfel nu-mi explic cum poti sa negi evidenta clara [bang]
Tot RAPPS a zis ieri ca vila nu a fost atribuita nimanui si nu a fost nici o solicitare in acest sens. Acelasi director, aceeasi stampila.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:D]Din ciclul: ”prost sa fi, noroc ca esti”: gasesc in cutia postala seara asta un pliant. Evident, fara ca cineva sa si-l asume, prin care sunt indemnata la vot. Toate bune si frumoase, doar ca e evident, daca PDL boicoteaza, cine te poate indemna la vot? USL-ul . Eee...…si aici vine faza fumoasa: pe pliant scrie ”daca nu votezi, altii voteaza pentru tine” sau ”nu-i lasa pe altii sa voteze in locul tau”. Adica, mai clar de-atat nu se poate: ori te duci sa votezi, ori am eu, usl-ul grija sa bag un vot in urna si pentru tine!!! Ca cine altcineva mai are interesul sa voteze in locul meu?! [:D] Deci, pot sa folosesc acest pliat sa-i dau in judecata pentru ca recunosc ca vor sa fraudeze?! [pk][pk]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Seful RAPPS a emis azi hartia doveditoare a viitoarei opulente a lui Basescu la vila Dante. Sotia lui tocmai a anuntat ca va candida pentru un loc de deputat in Calarasi, pe listele PNL. Frumos schimb, nu ? http://www.adevarul.ro/actualitate/Sotia_sefului_RAAPPS_va_candida_din_partea_PNL_pentru_un_loc_in_Camera_Deputatilor_0_743925950.html
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Mickyyy
[:D]Din ciclul: ”prost sa fi, noroc ca esti”: gasesc in cutia postala seara asta un pliant. Evident, fara ca cineva sa si-l asume, prin care sunt indemnata la vot. Toate bune si frumoase, doar ca e evident, daca PDL boicoteaza, cine te poate indemna la vot? USL-ul . Eee...…si aici vine faza fumoasa: pe pliant scrie ”daca nu votezi, altii voteaza pentru tine” sau ”nu-i lasa pe altii sa voteze in locul tau”. Adica, mai clar de-atat nu se poate: ori te duci sa votezi, ori am eu, usl-ul grija sa bag un vot in urna si pentru tine!!! Ca cine altcineva mai are interesul sa voteze in locul meu?! [:D] Deci, pot sa folosesc acest pliat sa-i dau in judecata pentru ca recunosc ca vor sa fraudeze?! [pk][pk]
Pliantul meu avea si un burtos cu un lant de aur la gat...frumoasa imagine si-au pus...credeam ca au o parere mai buna despre ei...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui inbox
Citat:
citat din mesajul lui Mickyyy
[:D]Din ciclul: ”prost sa fi, noroc ca esti”: gasesc in cutia postala seara asta un pliant. Evident, fara ca cineva sa si-l asume, prin care sunt indemnata la vot. Toate bune si frumoase, doar ca e evident, daca PDL boicoteaza, cine te poate indemna la vot? USL-ul . Eee...…si aici vine faza fumoasa: pe pliant scrie ”daca nu votezi, altii voteaza pentru tine” sau ”nu-i lasa pe altii sa voteze in locul tau”. Adica, mai clar de-atat nu se poate: ori te duci sa votezi, ori am eu, usl-ul grija sa bag un vot in urna si pentru tine!!! Ca cine altcineva mai are interesul sa voteze in locul meu?! [:D] Deci, pot sa folosesc acest pliat sa-i dau in judecata pentru ca recunosc ca vor sa fraudeze?! [pk][pk]
Pliantul meu avea si un burtos cu un lant de aur la gat...frumoasa imagine si-au pus...credeam ca au o parere mai buna despre ei...
yeap, uite [url="http://lmar2012.blogspot.ro/2012/07/nu-arbitrez-mafia-politica.html"]aici[/url] cum arata pliantul [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Surdu ar semna orice numa sa ramana sef ca multe terenuri a matrasit el din patrimoniul RAPPS la diversi avocati care ,,revendicau"taman terenurile din curtea ambasadelor... Dosrale de revendicare mai sunt inca usor de vazut ...cat timp nu se stie.. ligeea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui capcaunul
Citat:
citat din mesajul lui b.nica Aberatiile cu desfiintarea CCR, ANI, DNA, ma fac sa ma intreb daca nu cumva tot fatiindu-se pe la mitinguri in plin soare si pe caldura asta, nu au facut buba la cap. Raspunsul lui Ponta esta halucinant!
Cu atat mai halucinant cu cat, iata, tocmai au aparut inregistrarile video ale intalnirilor dintre gasca USL si gasca lui Dogaru, din primavara! Inregistrari video care contrazic 100% minciunile debitate de falsificatorul patentat Victor Ponta.
Macar unii nu se ascund: http://www.adevarul.ro/actualitate/politica/DNA-CNSAS-ANI-Curtea_Constitutionala-victor_ponta-daniel_constantin-daniel_chitoiu-mircea_dogaru-usl_0_743925777.html# [url="http://community.webshots.com/user/tora97"]Rufus, Tora si iadele[/url][foto] "EXPERIENTA este numele pe care-l dam greselilor noastre" Oscar Wilde
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...