Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cel putin 10 kg jos


Recommended Posts

  • Răspunsuri 205
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

buna fetelor

eu vad ca stagnez pe la un 62+ (62.3 dimineata), trebuie sa fac ceva neaparat si cred ca fara sport nu merge mai mult de atat...dar ca de obicei, ceva mi se pune in cale cand ma gandesc sa ma apuc, acum sunt racita, dar sper, sper, o sa trag de mine si sper ca de sapt viit sa incep sa merg la sala....asta dc gasesc bona, ca altfel cu cine sa las fetele....ufffff, universul nu vrea sa slabesc :(

 

Eva Maria & Ema Andreea - 22 Nov 2011

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am azi zi de carbohidrati si am pus ochii pe o paine de secara de la Lidl (are gluten insa, fir-ar sa fie) si o halesc la pranz cu zacusca proaspat facuta[pofta]

 

Pana la pranz bag pepene, ca se termina sezonul si profit acum.

 

La cina fac legume stir fry cu condimente vietnameze.

 

Caro

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna tuturor! as vrea sa ma alatur si eu voua si sa incep o dieta pt ca nu ma simt deloc bine cu kg astea multe in plus. Ma gandeam sa incerc dieta Rina pt ca am tot auzit persoane care au slabit cu ajutorul ei. Ma poate ajuta cineva cu aceasta carte in format electronic? adresa mea este spinu.atena@yahoo.com.

 

Multumesc mult si sa avem spor la slabit!

 

[mamica] de Theodor Stefan (05.03.2010)

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui LYADA
Briana,id="red">felicitari pentru slabire! Cum mananci acum? sau dupa ce perioada de dieta ai putut reveni la un meniu mai relaxat?Bianca
align="right" id="quote2">Acum mananc NORMAL. Am revenit la un regim normal usor usor dupa dieta. Adica dupa ce ama juns la 55 Kg am inceput sa mananc 2-3 felii de paine pe saptamana si o lingurita de zahar la cateva zile in cafea si tot asa, pana acum cand mananc pizza, paste, dulciuri.....Dar, ma uit in pozele cand aveam aproape 100 si ma uit la mine acum si sincer nu imi pare rau....putin chin atunci....multa mandrie acum cand intru in magazin si in principiu pot lua cam ce vreau.Brianamica mamica de 2 fete cucuiete“Întelegerea trecutului ne determinã abilitatea cu care intelegem prezentul.”id="red"> SA LUPTAM IMPOTRIVA LOR POZE FETE CUCUIETE [pup]ANA ESTE ATAT DE MARE[copil]DAR SA VEDETI ELA CAT DE MARE E ...[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mda, cand sa ma spal cu berea aia promisa de Laura, ce credeti ? M-au penetrat virusii stomacali ... am fost cu copiii si nepotii pe deal si la intoarcere i-am tratat cu pizza ... si probabil Dna Rina a dat cu blestemul inmine, caci m-a apucat o voma si un rau care a durat toata noaptea ... scriu aceste amanunte pe acest subiect ca sa va spun ca in mod sigur am slabit 2 kg ... fetelor, dar ce rau, dureri musculare, articulatii, sete infioratoare, si cum luam o gura de ceai cum eram la baie. M-am trezit dimineata muci si cu o migrena groaznica.

 

Desigur, am ratat bauta de aseara de la terasa si am ratat si vizita la Roman la o veche prietena din copilarie.

 

Noroc ca am avut apa la robinet, sa ma clatesc in gura, dupa ce vorbisem in toaleta ... intelegeti voi ce m-am distrat.

 

Ah, si scriu asa de inteligibil, fara sa pun spatii intre cuvinte pentru ca scriu de pe IPad si nu bate "spatiu" bine ...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

O parte din metoda Buflea [:D] a ajuns si la mine. Am mancat duminica ceva ce nu mi.a priit si rezultatul a fost ca am scapat de constipatie, cam prea dramatic pentru gustul meu..dureri si toata distractia pe care de regula o auzeam doar de la altii

 

Azi am mancat la pranz salata cu somon si seara salata morcov, telina si fasole rosie. Ma simt usoara, vad maine dimineata mai exact.

 

Planul e sa mananc moderat maine, neaparat imi iau pachet - ma motiveaza sa vad cum toate va tineti de plan, doar metoda difera[:)]

 

 

 

Bianca

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...