Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cel putin 10 kg jos


Recommended Posts

neata

 

 

 

m-am cantarit si nu-s chiar asa fulg cum speram ieri seara dar e bine (66.3).

 

planul pt azi:

 

MD salata asortata cu ou fiert si fasole rosie

G iaurt

P salata varza, telina, morcov cu fasole rosie si vreo 50 g gratar porc

C: mi-e pofta de pepene galben cu musli, dar ma mai gandesc pana atunci

 

 

 

Bianca

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 205
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

buna

 

 

ieri seara am schimbat, am mancat putin ghiveci de legume cu salata varza, apoi plimbare parc.

pentru azi planul arata:

MD o felie pepene galben cu musli si lapte

G: iaurt

P: salata asortata cu masline si fasole rosie (in fine am terminat conserva de fasole)

C: o salata cu ceva

 

sa vad cum trec de weekend, plec la mama unde nu detin controlul, dupa cum o stiu se poate dezlantui oricand cu tot felul de bunatati

 

Bianca

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am o pofta nebuna de legume, sub orice forma, orice leguma, iar sunt in perioada in care as manca numai iarba[:D]

si imi vine sa fac tot felul de salate, dar nu am timp si ma lupt si singura cu ele[:D]

 

am in plan fasole batuta, iar salata de vinete[:D cu putin usturoi, o salata(calda) de dovlecei si ciuperci cu maioneza light si usturoi, toate asezonate cu wassa....[pofta]

 

SOACRA MARE

Doua maini stangi

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

apropo de legume si combinatii de salate, in seara asta am mancat salata de ton (fara porumb) peste care am pus cateva linguri din salata de telina, morcov si mar (ramasa de ieri, deci f asezonata)- a rezultat un amestec delicios.

 

adevarul e ca imi place sa combin resturile [:D] dar tot imi e foame[bang]. ma abtin, o recitesc pe Lulu care a zis ca se abtine. Cine e alaturi de noi seara asta?[:)]

 

Bianca

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

dimineata aveam 61.6, nu mi-a venit sa cred, asta dupa maramures si dupa 2 zile in care am inceput sa mananc de dimineata cate un piure, o ciorba la pranz si ceva placita cu spanac si branza, e adevarat ca mai nimic dupa 6-7 aseara

oricum maine merg la o nunta si incap in rochita, nici nu ma gandeam ca o sa ma incapa :)

 

Eva Maria & Ema Andreea - 22 Nov 2011

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anna, ai ajuns sa te convingi de ce iti spuneam cam toate cand te infometai, ca si daca mananci vei slabi. Cred ca acum ai si alt tonus si motivatie, sa ne dai si noua[:D]

 

Eu am avut sprijinul biroului unde mi.am recapatat 75% din disciplina, pt restul mai am nevoie de ceva timp. Am ajuns la 66.0 si ma focusez sa trec cu bine de weekend, cred ca am ajuns de cel putin 4 ori la minimul asta, dar nu l.am mentinut ulterior.

 

Azi am facut 8 min abdomene si 6 min brate[:I], inspirata de subiectul legat de sport, ma simt f bine si sper sa nu ramana o exceptie de weekend.

 

Bianca

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anna, bravo, mananca si slabeste inainte!

 

Bianca, e si asta un inceput[:D].

 

Mcoca, spune-ne si noua care e motivul bun care sta la baza faptului ca stai rau cu Kg?[:-@]

 

In weekend am fost plecati in super drumetii, asa ca am mancat cam de toate, dar cu masura. Inclusiv inghetata[pofta]. Kg sunt tot in jur de 59, asa ca e bine.

 

Teoretic mai am numai o saptamana de Rina. Practic insa voi continua sa aplic pe cat posbil principiile, ma simt f bine dpdv digestie. Asa ca azi am zi de proteine, la pranz biban la cuptor cu broccoli la abur, seara oua fierte cu sos de iaurt, castraveti si tarhon.

 

Azi e zi de Pilates, abia astept!

 

Caro

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...