Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cel putin 10 kg jos


Recommended Posts

Multumesc de incurajari[:D], a fost cel mai sportiv weekend ever- pe langa super-minutele de sport in casa,mers cu bicicleta o ora sambata si duminica seara, plus mers pe jos la greu caci am dus masina in service.

 

Toate astea m-au salvat partial de impactul bunatatilor pe care le-am mancat ieri de la 14.oo pana seara tarziu: vinete, icre, branza cu salata, paine, un snitel, niste mancare de fasole verde - plus 2 mini-tarte si o mini-amandina, un pahar de vin alb. (un rest din sarbatoarea de Sf Alexandru) Recunosc ca am dat o interpretare cam exagerata ideii de rasfat de weekend pentru ca organismul sa nu simta ca e la dieta.

 

Meniul de azi seamana in linii mari, cantitatile sunt insa mai bine controlate- la birou am luat strictul necesar, mancare de fasole verde+ salata de ardei copti+ o felie wassa.

Cina: pepene galben

 

Bianca

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 205
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Neata,

 

 

Raport azi, 66.3 kg, am recuperat ieri, am remarcat cum lunea mananc foarte cumpatat stiind ca urmeaza declaratia publica.

 

MD ou fiert, o felie de icre si salata rosii

G branza de vaci

P mancare fasole verde cu un snitel si ardei copt

C pepene galben cu musli

 

Ce mai face oare Buflea?

 

Bianca

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu stationez la 67,7. Sunt multumita deocamdata.

 

Azi mananc asa:

MD : o piersica, cateva capsuni

G : un iaurt

P : dovlecei umpluti cu iaurt

C : tocanitza de rosii (sper ca nu mi-o mananca nimeni pana deseara :)))

 

____________________________id="blue">

Vicky si Printzesoneid="blue">

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am ajuns la 70 kg!!!![flo][flo][flo].....deci in total 9 kg!!!!

 

rezultat obtinut,greu,greu.....ce sa faci ,metabolismul nu te mai ajuta in jur de 35+........si bineinteles ,acompaniat de gastrita de rigoare.......am folosit dieta rina,dar tot mereu intrerupta din cauza durerilor de stomac[bang][bang][bang]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna,

 

am trecut binisor peste un weekend cu tentatii - pizza la cina sambata si alte bunatati a doua zi la pranz- dar peste s-a suprapus si CM, drept pentru care nu stiu exact cum stau. ma bag la raport miercuri, pentru siguranta. sper sa nu fie mai rau decat stagnare, ajunsesem la 65.7 kg sambata dimineata, de prin iulie nu mai atinsesem cifra asta.

 

am inceput ziua cu MD: ou fiert+o felie paine, cateva masline si o rosie, nu mi-am adus nimic la serviciu ca sa sar peste gustari azi, voi vedea la pranz ce comand.

 

Voi ce mai faceti, ce mai spuneti?

 

Bianca

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...