Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cel putin 10 kg jos


Recommended Posts

  • Răspunsuri 205
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

haideti la raport fetelor, adunaaaarea!

buna dimi, pt mine e bunicica, m-am culcat la 10 aseara, am avut numai un drum la eva la 1.15 si apoi la 6 dim cand am luat-o cu noi si apoi la 8 a fost trezirea, spalarea, laptele si expedierea capritelor afara cu mamaia.

 

raportez scadere, cum de 5-6 zile vad 61+, pot declara acum 61.6 :)

ieri am facut un pic de pilates, sper sa reusesc si azi, dar nu stiu dc apuc pana vin fetele de afara ca apoi nu mai am loc

 

Eva Maria & Ema Andreea - 22 Nov 2011

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anna, e clar ca esti stabila in zona de 61! Felicitari!

 

Si eu aveam azi dimineata 59.3, am revenit la normal.

 

M-am decis in sfarsit cum va arata pt mine mentinerea la Rina: 1 zi proteine, 1 amidoane, 1 zi proteine, 1 carbohidrati. Am mancat cateva zile mai amestecat si nu m-am simtit bine, asa ca revin la simplitate[:D]

 

Azi am zi de proteine. Am mancat fructe dimineata, la pranz mananc dorada cu piure de spanac, am o gustare de migdale inmuiate cateva ore in apa, apoi la cina branza Fagaras cu o salata mare cu de toate.

 

Caro

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello

 

Hop si eu la raport, am ajuns acasa la pranz si direct pe cantar! Chiar si eu sunt uimita ca arata fix 66.4 kg, exact cat vineri la plecare. Moderatie a fost un sfat excelent, am mancat de toate, cantitati mici, inclusiv desert insa nu am mancat nimic între mese, nici macar fructe.

 

Acasa am mancat iahnie cu curcan afumat si un castravete murat, desert orez cu lapte.

 

Lulu77. Anna Felicitari! Vad ca ati scazut bine, e super! Lulu, bafta la ocolire, cam asa m-am straduit si eu. Plec iar joi, tot 3 zile - nu ma plang, trebuie sa ma obisnuiesc sa fac fata abundentei.

 

Capitol nou: http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=174637&nm=Cel-putin-10-kg-jos

 

Bianca

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...