Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Cum facem diferenta intre minciuni,propaganda,fapt


Oaspete desprecopii

Recommended Posts

  • Administrators
Foarte interesante raspunsurile lui Andrei Plesu: http://www.hotnews.ro/stiri-esential-12878600-cum-facem-diferenta-intre-minciuni-propaganda-fapte-campania-pentru-referendum-andrei-plesu-raspunde-online-cititorilor-hotnews-joi-ora-11-30.htm [flo] Sanatate si o zi cu soare va doresc! ************** Linkurile mele: [url="www.supereva.ro"] Supereva.ro [/url]| [url="http://mirelablog.supereva.ro/dblog/"]Blogul meu[/url] | [url="http://www.facebook.com/#!/desprecopiicom"]DC pe Facebook [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 4
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

b.nica nu o sa-l aiba la inima pe Plesu: 333 [utilizator] (Miercuri, 25 iulie 2012, 19:08): Domnule Plesu, Care sunt cauzele principale ale degradarii morale a poporului român in ultimii 22 de ani? Andrei Plesu [hotnews.ro] i-a raspuns lui 333 (Joi, 26 iulie 2012, 12:22) Secolele de dinaintea ultimilor 22 de ani. PS. Mirela, n-are leac, n-are leac. [:(]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Foarte interesante atat intrebarie cat mai ales raspunsurile. Am ajuns la unele care mi se par ca merita mentionate: "Intrebare: Suneti de acord cu un drac gri sau unul negru ? Raspuns: E o dilema care nu merita un referendum." "Intrebari: 1. Ce regim politic ati propune pentru o Romanie ideala? Monarhia parlamentara ar fi o optiune? 2. Veti merge la referendum? De ce? Raspunsuri: 1. Nu am un raspuns categoric. Dar de cand am constatat ce prost functioneaza la noi democratia tanjesc sa aflu si cat de prost poate functiona o monarhie. In momentul de fata as prefera-o. 2. Nu voi merge la referendum. Niciunul din motivele pentru care nu voi merge nu poate fi definit ca "boicot". Nu merg mai intai pentru ca a merge la referendum e un drept nu o obligatie si pot sa-mi exercit drepturile cum cred eu de cuviinta. In al doilea rand, procedurile prin care s-a ajuns la referendum mi se par arbitrare. Suspendarea Presedintelui n-a fost solid argumentata si prin urmare nu s-a impus pe agenda mea cetateneasca. Un al treilea motiv este ca m-am plictisit sa tot aleg in Romania "raul cel mai mic". Refuz sa ma las manevrat de ura si orgolii personale. Nu vad niciun motiv sa inlocuiesc un berbec cu doua gaste. Nu mi se pare ca o asemenea inlocuire e o prioritate a tarii. "
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...