Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV CHISINAU


Recommended Posts

  • Răspunsuri 471
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Kriss, vad ca ai modificat mesajul scris de dimineata, unde spuneai ca ti-a transferat toti cei 7 embrioni !!!! Nu inteleg cum de pot profesa unii in felul acesta... e chiar inconstienta din partea lor!!!

Dar ce faci tu daca se prind toti 7??? sau daca se mai divizeaza 1-2-3??!!!!

Inteleg ca dorinta de a avea un copil este mare, dar nu inteleg riscurile la care se supun unii fara a gandi pe termen mai lung.....

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si ca un ultim raspuns pe acest forum , transferul embrionilor se face in fctie de multi parametrii cum ar fi varsta, pozitia de retroversie a uterului etc dar imi inchipui ca le stii nuuuu? Pt restul fetelor BAFTA !si sa fiti mamici ... Iar pt tine jaguar tot bafta si da-ti cu parerea negativa mai putin !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

kriss nu trebuie sa te enervezi mai acum in momentele astea, stai linistita ca totul va fi bine.  stai linistita daca poti sa nu te intorci la munca ar fi grozav.....bafta

pt jaguar in chisinau iti transfera toti embrionii care ii ai chiar daca au fragmentatii si au sanse minime dar ce sa faca cu ei sa ii arunce? si eu m-am speriat cand mi-a zis ca imi transfera 3 embrioni si a zis ca totul va fi bine si dupa rezultatul bhcg sunt sigura ca e unul pt ca ceilalti 2 erau fragmentati.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...