Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV CHISINAU


Recommended Posts

Felicitariiiii onitzi 21!!!...sa ai un bebe sanatos si sa te refaci cat mai repede.ma bucur mult pentru tine.pentru viitoarele mamici,multa sanatate si cat mai multe reusite.pupici.eu am fost ieri la ecografie.s-au vazut 2 bobite miciii...deci voi avea gemeni.totusi sa nu ma grabesc.la urm eco se v-a vedea mai bine si abia atunci am sa stiu sigur cati sunt si dak sunt bine.pupici!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 471
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

uaauu..cate minuni s-au intamplat in acest weekend :)....onitzi sa-ti traiasca baiatul si sa fie sanatos , sa va aduca numai bucurii si sa va mandriti cu el :)

scumpica FELICITARI pt bebelusi.......ce minune :) sa creasca sanatosi in burtica si sa ai o sarcina usoara ....te pup :)

 

ma bucur pt voi.......si Doamne ajuta sa auzim tot mai multe vesti de astea......da Doamne !!

 

O saptamana frumoasa tuturor :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dim fetelor!eu astazi am sa va dau o veste proasta.ieri am mers la medic am facut o ecografie si ghiciti ce!?am facut o hiperstimulare de marea frumusete...am si un pik de lichid in burtica.mi-a dat sa fac niste analize sa vedem ce trebuie facut.luni am mers la Chisinau si intradevar o aveam de atunci, dar dr a zis sa beau 4 litri de lichide si totul v-a fi bine.Sunt si ffff racita,abia ma tin pe picioare!offff sper sa fie totul bine pana la sfarsit.in leg cu hiperstimularea ovariana a mai patit cineva asa ceva dupa FIV?va doresc o zi frumoasa si multa sanatate sa auzim de bine.pupici

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari Onitzi pt nastere, felicitari Scumpica pt gemenei.

Scumpica, pe topic la dr Albu mai erau fete care au facut hiperstimulare, si le recomanda multe lichide si multe proteine ( carne, branza, oua , 2 litri de lapte pe zi ) si o bautura cu proteine pe care o iau sportivii, Gatorade se numeste. Sanatate !

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare la fete! Vreau_bebe20, sotia nu are o dieta anume, insa respecta mesele principale ale zilei (micul dejun, pranz, cina), nu se infometeaza si mananca zilnic fructe; a redus la maxim consumul de mezeluri si produse cu conservanti; a inlocuit zaharul cu mierea. Incercam sa ne aprovizionam pe cat se poate cu pui si oua de tara. Consumam cam o data pe saptamana peste; consumam paine din faina integrala. Succes!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna tuturor...........

am fost la chisinau si am inceput de ieri tratamentul cu diphelerine 0.1 , cate o shot in burtica in fiecare zi   [soricel] 

deocamdata , aseara mai mult m-am speriat , decat altceva...pt ca  mi-a fost putin rau..............schumpica multa sanatate iti doresc.......iar tuturor multa multa bafta in continuare :)

[flo]  [floare3]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara,

 

Ma iertati ca dau buzna, am descoperit in dulap o cutie cu 10 fiole de Menopur care expira in mai anul acesta si vreau sa le ofer gratis. Daca are cineva nevoie de ele le pot trimite prin posta sau printr-o prietena din Bucuresti care ne viziteaza la sfarsitul lunii. Ma puteti contacta pe privat.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

vreau-bebe  mie mi s-a recomandat pe timpul tratamentului sa mananc multe lactate. Asa am si facut, iar pe langa multe fructe si fiind primavara chiar sucuri naturale de fructe si legume. Nu stiu daca asta a contat dar asa am facut eu.

Scumpica multa sanatate.Nu prea stiu nimic despre asta.

bebe76 mult noroc

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...