Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

FIV CHISINAU


Recommended Posts

eu am ales să schimb medicul pentru noul FIV, cu toate că cu medicul cu care am făcut 2 fiv-uri am rezultat, fetiţa are 6 ani, totuşi atitudinea lui indiferentă m-a făcut să aleg alt medic. Acum sunt în protocol pentru al 4-le FIV aşa-că sunt programată la rezultate pozitive
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 471
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna.Va rog sa-mi spuneti ce parere aveti de dna dr.Diana de la Medpark.Ne-am programat la o prima consultatie si as dori sa stiu ca am luat cea mai buna decizie.Am 38 de ani si din pacate un AMH f scazut.Mi-ar fi placut sa merg in Ungaria, dar e mult mai scump.Multumesc.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Buna fetelor!  [hia] 
Felicitari celor care au deja bebei in burtici, sanatate si multa putere va doresc. Lieli, ce se aude la tine? Sper sa fie totul bine de data asta!!!!

In aprilie anul acesta am avut un FIV esuat, si iata ca acum sunt iarasi in protocol, cu mari emotii, sperante si cu o frica nebuna. Sunt pacienta Dlui Pastrama si pot sa spun ca sunt multumita de el.

Pupici  [:)]  

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna alesica eu sunt pacienta dnei. dr. diana si vreau sa-ti spun ca sunt foarte multumita de dinsa; eu sunt insarcinata cu fiv la dinsa si pina acum totul a decurs foarte bine, iar comunicarea este foarte naturala; poti sa intrebi orice si dna. diana iti raspunde iar acest lucru m-a ajutat foarte mult pe mine. iti doresc multa sanatate

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Buna.Am avut deja prima consultatie la dna dr Diana.Am facut ecografie si o spermograma si a ramas sa ne vedem la menstruatia urmatoare.Pana atunci mi-a dat niste medicamente naturiste pt imbunatatirea calitatii ovocitelor.Referitor la comunicare, pot spune ca e de nota 10.Tu ai facut analize la prima consult? Ai semnat acel contract?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna alecsica eu am fost cam cu o saptamina inainte sa incep tratamentul la consultatie si atunci am semnat si contractul.. noi eram hotariti sa incepem, sa nu mai asteptam sa treaca timpul in zadar.. a doua zi am facut analizele care intra in contract.. am intrebat daca nu iese ceva bine daca pot recupera suma si mi-au spus ca fara probleme vor inapoia banii.. mie mi s-au parut cinstiti iiar cu dna. diana am comunicat ff si f bine.. in plus totul a fost clar de la inceput cu procedura, cum decurge tratamentul, ce se intimpla cu embrionii ramasi, ce cheltuieli sint.. noi am fost multumiti

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc Nalbo pt.raspunsulu tau.Il asteptam cu nerabdare.Daca nu sunt prea insistenta, poti sa-mi spui cat ai platit la inceput? Nici eu nu am timp sa astept ( am 38 ani si un AMH dezastros.Abia astept sa merg din nou sa vad ce avem de facut mai departe.Sper sa fi luat o decizie buna....Numai bine tuturor!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna alesica eu am platit deodata 49000 lei moldovenesti si pe urma n-am mai achitat nimic. kryss-20 eu am facut fiv la medpark si iti recomand acest spital.. dna. diana al faraj se ocupa de fiv si vreau sa iti spun ca e un medic foarte bun si foarte bine pregatit.. macar apropie-te la o consultatie oricum e gratuita chiar daca nu continui tratamentul fiv si asa poti sa-ti faci o impresie..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...