Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

FIV CHISINAU


Recommended Posts

Buna fetelor! Ce noutati mai aveti? Florydydy, azi ziua cea mare... tin pumnii.

 

dina ...am facut beta sambata in ziua 10 si a iesit negativ, nici sange nu curge dar nici test pozitiv nu iese , astept maine sa mai fac un beta, e ziua 14 daca nu e macar sa stiu sa finalizez cu tratamentl , inca am progesteron , si alte diverse ....simptome de sarcina nu sunt dar nici nu stiu cum ar trebui sa fie abia au trecut simptomele stimularii 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 471
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

buna forumiste , buna dina 

am repetat testul si plang de dimineata de mi se impreuneaza lacrimile sub barbie , atata speranta , atatea planuri si bucurii in suflet , am facut tratamentul asta cu atata placere si am crezut ca e sansa mea - iar rasplata : BETA NEGATIV si durere in suflet 

Stiu ca trebuie sa fiu tare dar durerea e mare , pentru voi cele care faceti tratament va fi diferit , va fi bine , mergeti cu incredere fiecare are sansa ei , eu vedeam FIV ca pe o certitudine , ceva ce se sfarseste mereu cu bine si cu rezultate pozitive , dar la mine nu a fost sa fie 

nu am puterea si nici nu vreau sa mai trec prin experienta asta - nu mai vreau -este prea dureros din toate punctele de vedere dar cea mai grea e asteptarea 

cele care au trecut prin asa ceva ma inteleg, cele care nu ,nu va fi cazul lor - trebuie sa fie optimiste si sa creada in ceea ce fac si ce vor 

va pupacesc si la cat mai multe BETA POZITIVE !!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...