Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV CHISINAU


Recommended Posts

  • Răspunsuri 471
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 2 months later...

Buna fetelor. In ultimul timp sunt doba de info privind FIV. Am facut 2 nereusite la Repromed. Imi ling ranile si incerc sa ma restabilez dupa ultimul, recent. Nu vreau sa spun ceva de rau despre clinica sau medici, cred ca undeva organizmul meu nu este pregatit pentru o noua aventura. Bafta tuturor si cred ca nu ma opresc aici. O sa mai incerc unul pe la primavara viitoare. Intrebarea este dca la aceeasi clinica? acelasi medic? Mai vedem.... O zi buna si frumoasa tuturor.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Salutare Saby,sinceră să fiu sunt și eu confuză,am făcut un FIV la Repromed, din păcate nereușit,sunt extrem de îndurerată,mă vedeam deja cu burtă,nici acum nu-mi revin după o luna.... Înainte de a începe tratamentul m-am tot informat,aveam de ales între Repromed și Medpark,din informația acumulată am decis totuși Repromed,dar n-a fost să fie.Acum după eșec mă tot informez deja găsesc argumente ca Medparkul e mai sigur,nustiu cu ce te-am ajuta,dar totuși decizia îți aparține,sper să o alegi pe cea perfectă,succese și DZeu sa-ti poarte de grijă!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...