Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Prietene la bine si la greu - 167


Recommended Posts

Salutare. Am intrat pe forum zilele trecute cu gandul sa scriu si eu doo vorbe dar cand am vazut vestea despre Monica70...[q] mi-a pierit tot cheful....apoi am intrat ieri si am vazut ca micutul Bibi a plecat si el la ingeri... Tare greu trebuie sa le fie parintilor si copiilor care si-au pierdut mama. Jos palaria pt fetele din Arad care am citit ca merg cu fetita Monicai la piscina si o scot prin oras...sa mai uite... Noi suntem bine. E minunat ca Ema e acasa si e mereu cu noi.[:)] Doamne nu stiu cum am rezistat 1 an jumate ... Maine plecam la mare pentru doar 2 zile ca u avem cand sa mai mergem si nici agentia nu o putem inchide mai mult de 1 zi ca mai avem intrari la hoteluri. Speram sa ne recreem putin. Apoi pe 4.09 vine soaca din Italia si poate reusim sa dam si cu ea o fuga la munte. Apoi incepe gradi si asta e[:)]...s-a dus vara. Monis, Dymomo sa stapaniti sanatosi casutele.[pup] Magda zilele trecute am visat ca ai scris aici ca esti gravi.[:D] Asa cum am visat acu' mai mult timp despre Lumi.[alcool] Ramona cate saptamani de sarcina ai ? Sper sa fiu pe faza si sa-ti fac galerie.[pup] Floricik mami de [copil] Maria Ema-12.12.2009
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui monica_80
Monis, Raluci unde mergeti la noi la mare? si noi vrem sa mergem dar nu stiu unde. Daca aveti recomandari le astept cu nerabdare. multumesc Mami fericita de [zana] Mariuta si [baietel] Victoras
Monica eu nu ma duc in Romania la mare de multi ani. Si nici nu recomand nimanui. Singurele escapade la noi mai sunt cele de cate 2-3 zile in 2 Mai, unde ne refugiem la gazda la care stam de 10 ani incoace. Dar nici acolo nu scapam de mizeria din jur, de plaja murdara si aglomerata etc etc etc. Raluci e si ea la mare si a zis ca nu mai merge niciodata la noi [:D]. So, singura mea recomandare este sa fugiti unde vedeti cu ochii [pup]
Monis, mama de Piticutz Santiago (02.11.2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Licurici Mangalia e mica, ajungi de oriunde oriunde in 2 timpi si 3 miscari, mai ales ca voi aveti masina. Nu vad de ce in loc sa platiti la banca pt apartament, nu platiti pt o casuta. Noi am hotarat sa facem efortul asta fix acuma cand e Iulian mic ca sa se bucure si el pe langa noi, nu sa facem asta cand el o fi plecat de acasa si noi sa ne taram singuri prin curte... In Bucuresti daca vinzi un apartament, iti ajung banii daca nu de o casa langa Bucuresti (care poate fi putin incomoda din cauza ca faci cativa km pana la serviciu), atunci macar de un avans f consistent pt o casuta chiar in marginea orasului. Banuiesc ca e destul de valabil si pt alte orase. Si asta e cea mai buna perioada de cumparat, ca preturile sunt f jos... Valabil si pt tine Dankutza. Da, un pic de curaj iti trebuie, dar doar un pic [:)]. Magda ce tare a venit Rares din urma, cam asa e si Iulian, pe la 14 Kile. O sa-l si masor ca si eu sunt curioasa, s-a inaltat mult vara asta. Ramona ce frumos ca te bucuri de sarcina, felicitari! Enjoy [flo] Dymomo [pk][pk][pk] ce veste buna! super, grozav, o sa-i placa lui Danut la curte si voua cu siguranta va va face bine la creieri [pup][pup][pup] Floriciko nici eu nu sunt om de cateva zile de la asa vesti... Sa mai zic ca ieri am aflat ca a murit [url="http://www.hotnews.ro/stiri-esential-13082278-murit-dragos-nicolae-pop-milionar-din-top-300.htm"]partenerul de afaceri[/url] al unui foarte bun prieten de-al meu? la 44 de ani.... Ma bucur ca aveti zburlita acasa, ce bine tre sa fie. Mini vacanta placuta [pup]
Monis, mama de Piticutz Santiago (02.11.2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui dymomo77 De fapt asta e si la mine motivul pt care nu am mai avut timp de forumit. Ne-am vandut apartamentul nostru si pe cel al soacrei si ne pregatim de semnatul actelor pt o casa langa Iasi, la 1.5km.
SA stapaniti sanatosi casuta! Ce fain ca e asa de aproape de Iasi. [pk] [gravired] 15 saptamani
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui dankutza
Fetelor, ieri a fost ziua co-autorului. Va las un filmulet cu Cezarica care ii pregateste cadoul lui tati. Evident l-a topit pe tasu'. [olala] http://www.youtube.com/watch?v=yvNeb6mcPWM&feature=youtu.be [gravired] 15 saptamani
ioi ce simpatica este [olala] [olala]
Monis, mama de Piticutz Santiago (02.11.2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui magdaz_ina
Citat:
citat din mesajul lui floricik Magda zilele trecute am visat ca ai scris aici ca esti gravi.[:D] Asa cum am visat acu' mai mult timp despre Lumi.[alcool]
Care Magda ?! Magda - eu ?! [:D]
Pai stai asa, ce Lumi e gravida? [:D][:D][8D]
Monis, mama de Piticutz Santiago (02.11.2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...