Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Prietene la bine si la greu - 167


Recommended Posts

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Multumim de urari!![:D][:D][:D]

 

Am pregatit 3 zile, am petrecut 6 ore[:)].

Va servesc cu o felioaie de tort cu fructe, cioco si nuci caramelizate. Tema petrecerii a fost Winnie the pooh, ala blondu si grasu, asa ca Dragoselu[:D], am petrecut in familie, dar a fost bine si frumos, Amalia a alergat si s-a jucat de a zapacit, aseara era 23.30 si nu dormea; Dragos a fost putin mai mult bulversat de mutarile din casa, haosul si lumea multa, dar s-a jucat si el, a bantuit de ici colo, prin toate bratele, i-am taiat motzu, am mancat tortul.

Asa a fost de frumos, toata lumea s-a simtit bine. Si era tare frumos zarva de copii, alergatura si bucuria de pe fetele lor.

Amalia m-a facut mandra toata, a spus frumos poezioara, in ropote de aplauze, s-a lingusit si a topit pe toata lumea cu fitzoseniile ei de domnisorica.

Suntem mandri si fericiti cu copilasii nostri, doresc la toata lumea asemenea![:D]

 

[:D] Mami de Amalia Teodora (03.11.2009id="size1">) si Dragos Ioan (29.08.2011id="size1">)id="Comic Sans MS">id="navy">[:D]

 

Firefly's shopid="Comic Sans MS">id="size1">id="navy">

 

[:D] BLOGUL MEU [:D]id="Comic Sans MS">id="size1">id="navy">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutari!

 

A venit toamna! Odata cu ea si inceperea gradinitei pentru fulgusorii nostri, mai precis o mare parte din ei, care nu au inceput deja anul anterior... Eu una am mari emotii cum se va comporta Alex acolo. Pentru el prima zi de gradi va fi 1 octombrie.

 

[s] La Multi Ani Ralu ![s]

asteptam noutati de la voi, despre ce mai face poponitzu Matei!

 

[s] si sarbatoritilor din ultima vreme si multumim pentru urarile de sf alexandru.

 

O zi faina! [flo]

 


Lili, mami de [bonjovi] Alexandru (18nov'09)

poz(n)eid="Comic Sans MS">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...