Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Prietene la bine si la greu - 167


Recommended Posts

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

long time no see [:)]

 

incep prin o strigare pt Dymomoid="red"> - draga mea, te rog sa-mi dai un PM ca am gasit niste chestii f f interesante despre alimentatie, legat de ce povesteai de Danut si vreau neaparat sa citesti [pup][pup][pup]

 

Felicitari noilor copilasi "gradinari" si celor care deja au serbat 3 anisori [s] [flo]

 

Biara id="red">imi pare rau de boala prin care a trecut Maia. Ai vaccinat-o cu ROR? Si ce a insemnat forma destul de urata? Ne povestesti si noua te rog? Kiss!

 

Dankuta id="red">cum mai merge sarcina, totul bine, da? [flo]

 

 

multumesc pentru urarile pentru casuta [flo][flo][flo] am fugit la treburi [alcool]

 


 

Monis, mama de Piticutz Santiago (02.11.2009) id="size3">id="Script MT Bold">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA multi ani, David!

 

LA multi ani, Maya!

 

La multi ani, Alexa!

 

Licurici, daca mai citesti, tu aveai un clip cu o tanti care te ajuta sa dai jos din sunculite??? Poti, te rog, sa mi-l dai cumva si mie!?

Pup!

 

Mica mea minune: [zana]Natalia Oana (16.11.2009)id="blue">id="size2">id="Book Antiqua">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bunaa ziua,

Ali ai dreptate cu muraturile.Cel putin eu asta am facut in week-end.

In rest sunt super ocupata.

La job e tot mai mult de lucru.In plus aspir la un post mai bun si ma tot pregatesc.Zilele astea mi-am primit inapoi postul de dinainte de concediul prenatal dar,ocup in continuare si celalalt post pentru ca nu e nimeni compatibil cu el.Sper sa pot renegocia salariul cam intr-o luna de zile.

Despre geo mai scriu aici http://mamidebroscutza.blogspot.ro/

.

La master e totul ok.Imi place si avem profesori care stiu cum sa predea .

Despre Geo: a trecut printr-o mica raceala(putini muci,tuse,febra),e foarte activ,ii place sa se rasfete.E o comoara.

L-am tuns putin.E tuns rotund pana la umeri.La gradi e foarte activ si foarte cuminte.

O zi frumoasa va doresc,id="blue">

 

[mamica] de [copil] George-Stefan (15.11.09)

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Buna dimineata,dragelor! Pe unde umblati voi de absentati in grup???

Ia haideti la apel,luati un loc pe bancuta si serviti un ceai fierbinte cu gogosi pufoase!

 

La multi ani, Bubu!id="red"> Cori,sa-ti traiasca blondinul,sa fie sanatos si sa aiba parte de o viata lunga si frumoasa!

 

Eu imi facusem planuri mari de mers la Teatrul de papusi,apoi joaca pe la Palas, dar ceata si copilul care inca mai doarme, mi-au cam dat planurile peste cap..... ramane pe mai tarziu!

 

 

[*]My english rose Alexa Annabelle Deniseid="red"> 7 Oct 2009 [*]

 

`Daca asteptam sa traim intr-o lume mai buna trebuie sa contribuim la crearea ei.`

Mahatma Ghandi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

[s]ANDREI NICOLAS, MATEO, DOMINIC, DANUTid="blue">,GABRIELAid="red">id="size5">[s]LA MULTI ANI!!id="size3">id="Century Gothic">id="purple">Mamici, poate intrati si ne spuneti si noua cum ati petrecut [:D] Bianca, mami de [zana] Maia Teodora id="red"> (28.11.2009) Maia Teodora minunea noastra cu ochi de peruzea

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

despre noi, de o saptamana suntem sechestrate in casa, luni tuse muci, am zis pas la gradinita, marti mi-a vomat toata ziua de am zis ca nu scapam fara internare, acum a ramas doar cu tusea, in schimb eu sunt ca batuta de la raceala asta.

 

 

Bianca, mami de [zana] Maia Teodora id="red"> (28.11.2009)

 

 

Maia Teodora minunea noastra cu ochi de peruzea

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...