Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Abdomen Xtraplat (55)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Chiqui, sigur ca te tinem minte! [flo] Bine ai revenit! Eu, soldat cazut la datorie, nu am energie sa scriu...ma duc la culcare [nani] E si liniste cam mare aici, asa ca sa nu disturbam...[:D] "*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"* “ True health is a journey not a destination, a process not an event, a habit not a diet. " "You aren't going to get the butt you WANT by sitting on the one you HAVE" [:)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Welcome back, Chiqui[flo] Eu azi mi-s gospodina..ma duc sa coc 20 kg vinete pt zacusca...sport numai 1 data sapt ce a trecut. Daca imi repara masina pana luni, voi fi mai independenta si ma voi duce. Pearl + bb Stefan Toata lumea stie exact ce trebuie sa faci cu viata ta, dar nu are nici o idee ce trebuia sa faca cu propria-i viata.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Back in town si eu. 3 saptamani de vacanta, aproape ca nu am deschis netul si nu m-am uitat la cantar. Asta m-a costat +3kg, cred ca salata si vinul grecesc sunt de vina:) Oricum eram decisa sa ma apuc de Insanity, 60 de zile programul full. Am inceput astazi cu fit test, a fost mizerabil dar si eu am pocnit-o in mare stil in vacanta. Mi-am luat CD-urile originale, asa ca am lipit calendarul pe perete si in 60 de zile Miss Univers scrie pe mine. Plus ca ieri m-am inscris si la kick boxing, am vazut ieri 15 min din ora, Shaun e baiat bun pe langa negrii astia de aici. Cred ca nu e cazul sa ma gandesc la mancare daca reusesc sa ma tin de Shaun si 3 ore pe saptamana de kick box. Profit ca o luna sunt fara copii, ceea ce nu e asa misto cum suna ca mi-e tare dor de ei plus ca fie-mea si-a umflat buza nasol a doua zi dupa ce am plecat. Marina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Marina, acum am vazut ce plan maretz ai..iti tin galerie ici-sha. Io nu ma laud cu nimic, numai cu amigdale umflate ..yei. Pearl + bb Stefan Toata lumea stie exact ce trebuie sa faci cu viata ta, dar nu are nici o idee ce trebuia sa faca cu propria-i viata.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...