Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui monyk
Buna Seara, Am o mare rugaminte la fetele din Paris, sau cine stie ceva:)) Urmeaza sa fac o excursie, pe data de 1 iulie pana pe 13, alaturi de fetita mea de 8 ani si de mama mea, la Paris. Biletele de avion le-am luat deja, dar ma intereseaza un hotel bun, central, in apropiere de mijloace de transport dar cel mai important sa fie aproape de un supermarket maricel, de unde sa pot lua lapte, semipreparate, paine, apa. Va rog mult daca va vine o idee sa imi scrieti. Va multumesc, O Saptamana Buna, Mona.
Noi am stat aici anul trecut pentru a vizita Parisul si a fost satisfacator ,ai metroul la usa hotelului : "BEST WESTERN Hotel Au Trocadero" http://gogonele.blogspot.com/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 205
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Si eu zic la fel ,promotiile de pe site-urile oficiale si direct ! Cazare de bon raport calité -pret ,ma Val de Europe sint resedinte stading la preturi corecte 77€ camera cu trei locuri ,si iei ROR sa mergi la Disney ,3 statii te lasa la intrarea in parc ! Parca asa e Ana nu? http://gogonele.blogspot.com/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Corina
Nu te supara ca intreb ,dar pentru ce iti trebuie spray-ul cu pricina? Corina si Anna nazdravana!![hop]
Am nevoie de spray nazal cu oxitocina pt ca stimuleaza secretia de lapte
MTHFR A1298C – HOMOZIGOT si PAI 675 4G/5G – HETEROZIGOT
Trombofilie descoperita la prima sarcina tratament pt trombofilie de la 10 saptamani de sarcina: Clexane 0.4, Acifol 5mg 2/zi, Dr. Heim Satu Mare O fetita Gabriela Catalina 27.04-09.05.2010 nascuta prematur la 28 de saptamani devenita ingeras la 12 zile 12h 55 min Povestea ta printesa...povestea noastra [URL="http://ingerasulgabriela.blogspot.com/"]O viata ... nascuta din doi[/URL] Natalia Mihaela - darul ingerasului nostru 30.03.2012
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui p@ulici
Citat:
citat din mesajul lui Corina
Nu te supara ca intreb ,dar pentru ce iti trebuie spray-ul cu pricina? Corina si Anna nazdravana!![hop]
Am nevoie de spray nazal cu oxitocina pt ca stimuleaza secretia de lapte <hr noshade size="1" />
MTHFR A1298C – HOMOZIGOT si PAI 675 4G/5G – HETEROZIGOT
Trombofilie descoperita la prima sarcina tratament pt trombofilie de la 10 saptamani de sarcina: Clexane 0.4, Acifol 5mg 2/zi, Dr. Heim Satu Mare O fetita Gabriela Catalina 27.04-09.05.2010 nascuta prematur la 28 de saptamani devenita ingeras la 12 zile 12h 55 min Povestea ta printesa...povestea noastra [URL="http://ingerasulgabriela.blogspot.com/"]O viata ... nascuta din doi[/URL] Natalia Mihaela - darul ingerasului nostru 30.03.2012
hahaha, bine ca spui in cel de-al 13-lea ceas. Nu ai nevoie de nimic inafara de BB, il pui la sin ori de cite ori cere si ai sa ai lapte pt a creste o armata de bebelusi :) Nu uita sa bei lichide si sa te odihnesti, asta e secretul. Corpul tau se regleaza "dupa cerere", asa ca cu cit BB stimuleaza mai mult sinii si ii suge, cu atit mai mult lapte vei fabrica. Daca ai probleme si BB nu suge, am colege la odisee care au tras laptele luni intregi si au dat bibe la BB. Succese! Famille Dragoon, mami de [roker] Izia, 23 mars 2009 Toulouse, la ville rose [hippi]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui chatonel
Citat:
citat din mesajul lui p@ulici
Citat:
citat din mesajul lui Corina
Nu te supara ca intreb ,dar pentru ce iti trebuie spray-ul cu pricina? Corina si Anna nazdravana!![hop]
Am nevoie de spray nazal cu oxitocina pt ca stimuleaza secretia de lapte <hr noshade size="1" />
MTHFR A1298C – HOMOZIGOT si PAI 675 4G/5G – HETEROZIGOT
Trombofilie descoperita la prima sarcina tratament pt trombofilie de la 10 saptamani de sarcina: Clexane 0.4, Acifol 5mg 2/zi, Dr. Heim Satu Mare O fetita Gabriela Catalina 27.04-09.05.2010 nascuta prematur la 28 de saptamani devenita ingeras la 12 zile 12h 55 min Povestea ta printesa...povestea noastra [URL="http://ingerasulgabriela.blogspot.com/"]O viata ... nascuta din doi[/URL] Natalia Mihaela - darul ingerasului nostru 30.03.2012
hahaha, bine ca spui in cel de-al 13-lea ceas. Nu ai nevoie de nimic inafara de BB, il pui la sin ori de cite ori cere si ai sa ai lapte pt a creste o armata de bebelusi :) Nu uita sa bei lichide si sa te odihnesti, asta e secretul. Corpul tau se regleaza "dupa cerere", asa ca cu cit BB stimuleaza mai mult sinii si ii suge, cu atit mai mult lapte vei fabrica. Daca ai probleme si BB nu suge, am colege la odisee care au tras laptele luni intregi si au dat bibe la BB. Succese! Famille Dragoon, mami de [roker] Izia, 23 mars 2009 Toulouse, la ville rose [hippi]
Lapte am din plin bebe il pun la san des si cat vrea ... chiar si ore ... nu am nevoie pt stimularea lactatiei ci pt stimularea secretiei laptelui ...
MTHFR A1298C – HOMOZIGOT si PAI 675 4G/5G – HETEROZIGOT
Trombofilie descoperita la prima sarcina tratament pt trombofilie de la 10 saptamani de sarcina: Clexane 0.4, Acifol 5mg 2/zi, Dr. Heim Satu Mare O fetita Gabriela Catalina 27.04-09.05.2010 nascuta prematur la 28 de saptamani devenita ingeras la 12 zile 12h 55 min Povestea ta printesa...povestea noastra [URL="http://ingerasulgabriela.blogspot.com/"]O viata ... nascuta din doi[/URL] Natalia Mihaela - darul ingerasului nostru 30.03.2012
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...