Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Piatra Neamt , Perla Moldovei (96)


Recommended Posts

'Neata!

Multumim pentru cafea, Cristina! Uite ca pe mine m-a trezit, na! Mi-a adus-o un curier la birou.[:D]

 

La noi e bine si la scoala si la cresa, amandoua merg cu placere si asta e important. A inceput si Iustina sa aiba teme, dar mie mi se par, parca, mai putine decat in clasa I...poate inca n-o fi inceput d-na sa le dea mult, nu stiu...au, insa, mai mult de citit si asta pe mine chiar ma bucura.

 

Cred ca de saptamana viitoare nici la scoala la noi nu vor mai avea voie parintii sa intre cu boboceii in scoala. Si in timpul zilei se si incuie poarta, intre 8 si ceva si 12.00. Cine vrea sa intre, intra prin fata, pe la intrarea profesorilor si prezinta un act de identitate la elevii de serviciu, altfel nu are acces in scoala. Asta mi se pare un lucru bun.

 

Gata, va las, ca am treaba. Un sfarsit de saptamana cat mai frumos, va doresc!

 

Lora, mami de Iustina (31.10.2004) si Adelina (02.09.2010)

 

(Niciodata sa nu spui niciodata!)

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 234
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Da' ce-ai patit? Ultima data erai incantata de locul de munca ... [:I]

 

Cristina si [aerob] Stefan Costin (25.02.2005)

 

Edit: Vine cineva pe 9 oct sa donam sange? Noi nu ne putem organiza ca cei de la Bucuresti, insa putem merge aici, la Centrul de Transfuzii de langa spital si spunem ca donam pentru Campania "Doneaza viata". Uitati aici, informatii despre organizarea de la Bucuresti http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=174886&nm=Caravana-DC-Doneaza-Viata

 

Ati fost vreodata sa donati sange? Nu e complicat, daca nu ai donat niciodata, ti se fac niste analize intai si gata. [:)] Plus ca e foarte bine pentru organism sa donam sange din cand in cand.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!

Da Cristina, eram incantata la inceput, dar a fost foarte greu si fizic si psihic, am facut eforturi enorme ca sa merg mai departe...am reusit si in final sa aflu ca de fapt eram in locul unei tipe care urma sa se intoarca la serviciu din concediul pt cresterea copilului, asa ca eu eject[xx(]

In legatura cu donarea, super initiativa, bravo! Daca va hotarati vin , nu stiu daca sunt in stare sa donez, caci cu sanatatea sunt la pamant, fac tratament, dar vin sa va sustin pe voi[pk][pk][pk]sau daca totusi as putea, poate prind si eu curaj [:I]

 

 

 

allexa,mami de baietei Razvan Ioan 29.03.2006 si Stefan Teodor 21.12.2009

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata!

Relelor! O cafea nu dati daca nu e Laura...

Ea vrea sigur sa doneze, deci s-o puneti pe lista, ca mi-a zis deja. Si eu, poate, daca-mi dati un sut sa ajung...ramane sa discutam.

Adina, lasa ca tre' sa gasesti tu ceva pana la urma. Ce-ati mai rezolvat cu "stii tu ce"?

O zi buna, tuturor!

 

Lora, mami de Iustina (31.10.2004) si Adelina (02.09.2010)

 

(Niciodata sa nu spui niciodata!)

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Deci o sa ne intalnim dimineata la cafea:))

Laura e ok, in parametri - au inceput deja sa care saci cu haine si diverse, iar in week-end urmeaza sa se mute cu totul. Participam activ de pe margine - [majoreta]hai Lauraaa!!![majoreta]

 

Lora, mami de Iustina (31.10.2004) si Adelina (02.09.2010)

 

(Niciodata sa nu spui niciodata!)

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...