Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Piatra Neamt , Perla Moldovei (96)


Recommended Posts

Cristina, as veni si eu sa donez, dar sa vad cum fac sa ajung, ca stau extrem de prost cu timpul.

 


Am marfa la bazar umanitar DC id="red">

 

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)

Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

 

'Cos what I feel is the only truth for meid="size1">id="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 234
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Gata, am fost. Am avut ceva emotii si sunt un pic ametita dar, in rest, nu am nimic. Am stat cu mana intinsa zece minute, atat. Si inca vreo 5 minute pe un pat ca sa nu ametesc si acum sunt deja la serviciu.

Ma bucur ca am facut-o, poate am sa merg mai des, imi spunea asistenta de acolo ca femeile pot merge de trei ori pe an.

 

Laura, cum e? Ai terminat cu dusul pachetelor? Maine e prima noapte cand dormiti acolo? [olala]

 

Cristina si [aerob] Stefan Costin (25.02.2005)

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lora, da, a fost si Mihaela, doar ca ea nu a putut dona din cauza calciului. Si eu care ma gandeam ca poate pe mine n-o sa ma lase sa donez, a fost taman invers [:)].

 

Ce mai fac fetele? Cum va impacati cu frigul? Parca prea brusc am trecut de la maneca scurta la 9 grade in timpul zilei...

 

Cristina si [aerob] Stefan Costin (25.02.2005)

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutari!

sunt in zona, dar am si eu mainile inghetate pe taste. Acasa inca nu am net, asa ca tremur de frig in biroul lui Sebi si nu comentez public, ca nu am alt loc unde ma duce [:D].

La copii s-a facut sedinta in prima zi de scoala si atat. As mai vrea si eu o sedinta, sa ne spuna ce fac copiii, cum se descurca, dar deocamdata nu zice nimeni nimic.

 

 


'Cos what I feel is the only truth for meid="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...