Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Piatra Neamt , Perla Moldovei (96)


Recommended Posts

Adina, cum a fost la sedinta? Cred ca a auzit doamna ca ma plang pe aici si ne-a bagat azi la 17 o sedinta cu parintii. sunt f. curioasa ce ne zice.

Vin fiert vreau si eu. Si ceva de mancare pe langa, daca se poate. Din pacate, a venit toamna, am vazut lacatul pe poarta la 'Gradina de vara' [:(].

 

 


'Cos what I feel is the only truth for meid="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 234
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Neata! vin si eu la o cafeluta ca nu am mai venit de multisor. am inceput clasa 1, doamna e cam severa, facem sedinta la fiecare 2 saptamani, nu prea ne spunem multe, dar am reusit totusi sa stabilim la 2 sapt si nu in fiecare sapt. Vestea buna este ca s-a facut after school la scoala 1, 7.5 lei papica si 7.5 lei invatatoarea, in total 15 lei/zi, asta e , crestem mari si poate sa stea si singurica acasa. Nu prea im place ca nu le da deloc teme, asa ca nici la after nu-i pune la scris, doar mancare si joaca, rar mai repeta o poezie, ghicitori. Azi e zi de sedinta, cred ca vom vorbi despre testele alea de verificare.

Laura, ma bucur ca reusiti sa da-ti forma casutei, un vis frumos, devenit realitate. Noi am reusit sa ne montam centrala si mi se pare o mare realizare, bine ca-i cald.

Sa avem o toamna frumoasa, calduroasa si lungaaa, as vrea eu.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!

Azi dau eu o ciocolata calda! Cafeluta nu am, dar poate trimite Laura pe cineva cu cafeaua. [:D]

Laura, amintindu-mi ce povesteai lunile trecute despre casa si punand cap la cap cu ce ne-ai spus acum, eu mi-am facut o imagine asa...[pofta]... Bravo pentru ce ati reusit! E o mare si frumoasa realizare! [cool]

In alta ordine de idei, la noi nu s-au mai facut sedinte. La scoala la Ana a fost una la inceput, s-au stabilit cred, mai toate "trebile" si atat. Ce sa zic, copiii sunt mai mari. Dar si pretentiile sunt mai mari. La cresa, cu Teo, totul e in regula dimineata, cand copilasii plang. Si e bine , atata timp cat tata are timp sa o duca mai intai la Billa si la Unic. In mare viteza,nu conteaza, dar e musai sa mearga mai intai la Unic si la Billa. Si apoi fata, intra vesela in clasa. [:D]

Eu sunt bine, am deja 24 de saptamani de sarcina. "Bebelica" asa cum ii zice Teo, face niste tumbe ca uneori ma si sperie.

Cam atat despre noi. Stau prin preajma si va citesc.

 

Sa aveti o zi frumoasa!

 

Magda, mamica fericita de fetite: Ana Maria si Teodora si [gravi]

 

http://magdahobbyarts.blogspot.com

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!

Vad ca nu da nimeni nici macar un ceai... Las' ca dau eu! Dau si ceai si ciocolata calda. Poftiti va rog!

Adina, nu mai fi suparata. Ne-am invatat toti cu telefon, dar e asa de bine fara el..., liniste, pace. [pup]

Laura, inca nu stiu inca ce va fi bebe. Dar nici nu conteaza prea mult.

Multumesc, Cristina!

 

Sa aveti o zi frumoasa![flo]

 

Magda, mamica fericita de fetite: Ana Maria si Teodora si [gravi]

 

http://magdahobbyarts.blogspot.com

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...