Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Piatra Neamt , Perla Moldovei (96)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 234
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

buna dimineta!

Ma gandeam ca aveti nevoie de o cafea:

 

 

http://image.shutterstock.com/display_pic_with_logo/282061/282061,1323543762,5/stock-photo-portrait-of-a-young-man-drinking-coffee-while-sitting-on-armchair-at-home-and-dreaming-about-his-90634315.jpg

 

 

 

Ce mai faceti? Ce mai munciti? Cum e cu copiii in vacanta?

 

 

 


'Cos what I feel is the only truth for meid="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cum sa fie? [:D] Bine.... adorm inaintea lui Stefan si ma trezesc tot inaintea lui. L-am lasat in pace, cateva zile n-o fi foc daca se culca la 10 jumate, ca oricum mai mult nu rezista. Acum vreo doua zile m-a trezit din somn sa-mi spuna ca se duce la culcare [:)] Habar n-am cat era ceasul. Facem teme printre picaturi, de ar mai fi vreo saptamana!

 

Mami si [aerob] Stefan Costin (25.02.2005)

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata!

Cristina, si in vacanta aveti asa multe teme? [:(]. Off, cand se mai odihnesc copiii astia?

Ai mei sunt la Dorohoi, la bunici. M-a sunat Bianca sa imi spuna ca se simte foarte bine acolo si se bucura ca s-a dus. Nu au primit nimic de facut in vacanta, le-am pus eu cate un caietel de tip 1 sa repete m-urile, dar ma indoiesc ca vor pune mana pe ele [:-@]

 

 

Fetele, cochetele, ne vedem si noi maine la o cafea? Mihaelele, Gabrielele, haideti la apel! Mergem sa manca o salata mai pe seara, sau aveti toate musafiri?

 

Gravidutzele, haideti la raport!! Cum mai sunteti/ cum va simtiti? Cristina, Aurora, Carmen, Magda ?

 

 

 

 


'Cos what I feel is the only truth for meid="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laura, mie mi-ar placea, doar ca s-ar putea sa nu fiu in Piatra. Daca sunt, cu placere, cum sa nu? Mai ales ca nu ne-am vazut de atata vreme...

 

Nu are chiar foarte mult de scris, eu ma asteptam la mai mult [:I], am rasuflat usurata cand am vazut: are doua fise la matematica de la 1 la 8 si doua pagini la romana cu a,m,A,M,am si ma. Si ii asteapta o dictare in prima zi, am vazut pe caiet.

 

Mami si [aerob] Stefan Costin (25.02.2005)

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...