Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Piatra Neamt , Perla Moldovei (96)


Recommended Posts

Cristina, daaa...foarte cuminti am fost...asa de cuminti, ca vor primi cadouri doar copiii!:)) Sa stii ca apreciez foarte mult faptul ca dl. Andrei Ignat se va implica in cazul familiei cu probleme. [asia]

 

Are cineva de vanzare o bicicleta pt. 7-8 ani second? Vrem sa cumparam una pentru fetitele din Valeni, una din ele asta isi doreste de la Mos Craciun.

 

 

(Niciodata sa nu spui niciodata!)

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 234
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

'Neata!

Pe dealuri spre Bicaz e alb de zapada. Mergem cu sania? Hai! Cine se baga?

 

 

 

Fetele, am o rugaminte. Aveti vreuna (sau un sot, un prieten, un vecin) un drum la Bacau saptamanile astea? eumada vrea sa ne trimita niste saci cu faina, zahar si graunte pt familia din Valeni, dar trebuie aduse de la Bacau. Daca stiti pe cineva care are drum incolo si portbagajul mai liber, dati si mie un semn. Sar'na!

 

 

In alta ordine de idei, sa aveti o saptamana usoara. Eu am o lene de ma doare, dupa 3 zile de stat degeaba.

 

 

 


'Cos what I feel is the only truth for meid="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'neatza!

Daaaaa, fulguie afara!!![olala]

Si eu sunt nerabdatoare sa vina sarbatorile...chiar asa cu nebunia dupa cadouri tot e un sentiment placut atunci cand vina Mos Neculaie, Mos Craciun..Eu il astept poate vine si la mine,cine stie??Cosmin nu mai zic ca in fiecare zi se uita pe calendar si numara zilele pana la craciun.Imi spunea aseara ''mami, ce ar fi daca am face bradutul ca ar fi frumos!!"[cubrad][pegeam]Dragul de el crede in magia sarbatorilor, in Mos Craciun..o sa vedem de la anul daca tot asa de inversunat o sa fie pe copii care au ''tupeu[:D]" si indraznesc sa ii spuna ca de fapt Mosul suntem noi parintii.[:)]

Allexa, foarte frumoasa zona unde va mutati, e liniste!Felicitari si sa de-a DD sa realizati tot ce v-ati propus![pup]

Magda, ai ajuns deja la 30 de sapt???Ce repede trece timpul.Va doresc multa sanatate si nastere usoara.Pe cand e termenul???prin februarie...10 -15 nu??[pup][pk]

 

[si-eu]Mihaela,id="red">mami de ingeras id="blue">Cosminiqid="red">[bonjovi][pup][hagi]

 

 

Ridurile nu fac decat sa arate unde au fost zambetele" id="red">(Mark Twain)

 

 

 

http://bazar.desprecopii.com/browse.aspid="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...