Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Puisori de mai 2003 (9)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 402
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Va dorim un Paste Fericit plin de lunina.

 

Eu azi am facut curat - ma simt mai bine acum ca am casa curata, am vopsit oua , o sa mergem sa cumparam miel ca vreau miine sa miroasa a miel prin casa la cozonaci nu ma bag.

Acum plecam pe afara ca-i asa frumos si diseara la inviere.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna

 

Ce mai faceti?

 

Ce treaba aveti voi ati terminat cu zilele de nastere.Eu am ajuns la capatul puterilor dupa ce m-a frecat pina s-a decis ce vrea acuma zapaceala continua . Am mers la toate magazinele din zona nu-I place nici un tort.

Azi cica s-a decis vrea un tort simplu fara nici un design si si-a cumparat niste figurile si un avion si acuma tot munceste sa-si conceapa designul cum le aseaza pe tort.

Si avionul trebuie musai sa fie AIRCANADA [batcap]

Cu loot bags nu s-a decis nu-I convine nimic

 

Ma dispera frate

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana, succes la pregatiri [flo2]

Eu am avut discutie cu el dimineata cica vrea sa stranga bani de o masina:))

Dar noi nu ii dam banuti decat ce mai primeste cadou. Si nu stiu cum sa procedez sa ii mai dam si lui. Cica pe treaba in casa sau teme, dar eu nu prea sunt de acord cu asta.

Ceva idei?

Aalina, ce frumos ca ati fost la bunici [:)]  Fabi ce mai face? Cum se mai inteleg?

Ai mei sunt asa si asa, dar asta mic parca mi se pare mai raulean si egoist [:)]

Eu sunt tare obosita, imi trebuie vacanta [pk] Ma pregatesc de una scurta in 2 [il]

Parpa, Alycia, Danad voi?

 

Numai bine la toata lumea

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vai, DanaMario, te inteleg ca pe mine copilul m-a purtat o zi prin magazine si aproape ca nu si-a ales nimic. Si eram si pe tocuri. I-am zis ca de acum prefer sa ii aleg eu cadoul si sa nu ii placa  [batcap]  decat asa.

Va doresc spor la planuri si sa va distrati maxim.

 

Daiopri cel mic e la fel de smecher si de negociator dar ori m-am invatat eu cu ideea ori s-o fi mai domolit un pic ca parca ne intelegem ceva mai omeneste. Tot mutra aia il salveaza cand ma lasa puterile si l-as scoate de picioare atarnat pe geam  [:-)))]

 

Ei doi se joaca ceva mai mult impreuna. Cu certurile de rigoare si urletele mele de mediere. Eu am ajuns la concluzia ca ii iubesc enorm, da separat  [:D]

Insa cel mic intotdeauna cand suntem impreuna imi cere sa cumpar ceva si pentru D. Si desi isi alege bucata mai mare macar i-o da pe cealalta lui frate'su. Asa ca mai am sperante.

Si ma bucur ca nu se bat. Asta le-am interzis din start, nu au voie sub nici o forma sa se loveasca, ca am sechele din tinerete cand copii vara'mii se cafteau la greu. 

 

Azi is tare mandra ca m-a sunat invatatoarea lui D sa ma anunte ca l-au selectat pentru nu stiu ce concurs international de mate si daca il las sa se duca pe 2 zile, intr-un oras apropiat. Ma bucur tare mult ca eu asa incerc sa il motivez pe copil cu rezultatele. Mai putin cu recompense in bani. Asa i-am zis sa se simta ca in excursie.

 

Iti doresc distractie faina in 2.

 

Eu am mult de lucru si la noi la job e destul de naspa, vremuri grele, asa ca deocamdata sunt in stand by si gandesc pozitiv ca sa nu ma apuce iar crizele de fiere bazate pe stres.

 

Va pup.  [pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aalina, al meu al mic nu vorbeste chiar asa de mult inca. Dar la noi e invers, al mare se gandeste la cel mic. De ziua lui a fost sa isi cumpere cadou. Vroia sa il ia si pe T cu el da noi am zis ca nu ca e ziua lui. Nu de alta da cand trage T un tantrum nu te mai intelegi om cu om. Si vine el acasa cu ce credeti? O masina M&M de dispensat (ca nu stiu cum sa zic din aia care teoretic bagi bani sa iti dea) bomboane. [batcap]

Si un cadou pt T. Da daca T are ceva, cumva imparte ca tot il zapacim la cap da nu este inca acolo cu pastrat pt S. In schimb ce ma supara ca nu prea vrea sa ma imparta [:)]

Adica daca t e cu mine in pat, se miorlaie daca vine si motanul. Asa ce ma deranjeaza chestia asta si nu stiu cum sa indrept. Tot ii explic lui T da el o tine pe a lui.

Lasa stresul si ai grija de tine, ca daca tu nu ai nimeni nu are[pup]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...