Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Puisori de mai 2003 (9)


Recommended Posts

Pai Daiopri, daca cu explicatiile nu merge incearca cu altele. Zi-i ca ala-i patul tau si-s regulile tale si ca miorlaitul e interzis la tine-n pat! [:)] La mine-n pat, de exemplu, miorlaitul nu-i interzis, da' m-as bucura daca s-ar rari cursele de la 2 si de la 4 dimineata. [:)]

 

Aalina, felicitari si sa-l tina!

 

DanaMario, cum mai e cu pregatirile? Pina la urma i-am facut rezervare la Kids Fun City, unde-am fost si anul trecut, am invitat toata clasa [:)], acuma mai trebe sa-l conving pe Paul ca tre sa mearga si el. Paul e momentan in faza in care e convins ca el nu merita... [bang] Sa-mi tineti pumnii..

 

alycia? In recuperari gastrice dupa Pasti? [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 402
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Parpa, tin pumnii sa vrea Paul [flo2]

Al mic, e ceva nu pot sa zic:)) Incapatanat si numai cum vrea el. Astept inca sa se poate exprima mai bine si poate ne si intelegem mai bine [:)]
Deja sunt ceva progrese [pk]

trebuie sa il duc la testare cu vorbitul si cand am primit foaie de completat habar nu mai am o gramada de cand era mic.

Weekend fain la toata lumea [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Josh!!!  Sa aveti o super petrecere , Dana Mario..cum stai cu pregatirile???

Noi suntem in linie dreapta cu Bacul..acu-i acu!

Mircea e fara chef de scoala...cu greu isi mai face timp de lectii...si traaage de ele si le lungeste de ma exaspereaza!

In rest mergem inainte!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumim de urari

 

Party a fost duminica I-a placut foarte mult , a primit multe cadouri.

A fost si Paul cu Parpalak.

Miine o sa-i mai cumpar un tortulet mic si o sa-i dau un telefon si bicicleta de la noi.

Eu sint asa bucuroasa ca s-a terminat cu party ca m-a stresat tare.

 

In weekend ne ducem la ziua lui Paul si o sa-l las sa se joace tot weekendul cu jucariile primite ca miine mai are un test.

 

Aalina cum se numeste concursul de matematica international.

Poate mergem la aceleasi :)

Noi am mers la toate anul asta (mai are unul national) la mine partea prosta e ca trebuie sa-mi iau zi libera de la service si anul asta a fost de vreo 10 ori.

 

Alycia bafta multa cu examenul.Si eu sint tot ca Mircea fara chef  :) sa-l mai pun pe Joshua la teme mi-a cam ajuns anul asta.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumim de urari Parpalak.

 

Tu ce face gata cu pregatirile ?

 

Noi sintem intr-o perioada linistita cu scoala ok numai ca mi-a aratat azi ca a inceut sa-i creasca un dinte peste cel de lapte care nu vrea sa-i cada.

Trebuie sa ma duc cu el la destinst sa il scoata pe cel de lapte.

Voi ati avut asa problem?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai, am rezolvat cu loot-bags, mai am tortul, dar cred ca ala il luam duminica, si fara decoratii, sper sa-mi scrie aia la fata locului un Happy Birthday - vreau sa-l iau de la cofetaria Amadeus - o cofetarie avem si noi in Toronto si tot n-ajung [:)] Mai tre sa iau etichete, sa le pun numele pe piept, ca n-o sa fim numai noi acolo si nu vreau sa-i pierd, avem 14 invitati si-i cunosc doar pe 2 [:)]

 

Cu dinti (de sus) asa grabiti am mai auzit pe la cunostinte, dar nu recent, nu mai tin minte pe la ce virste. Ce dinte e? Un canin, cumva? E de sus sau de jos?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu vreau sa zic de pe acum La Multi Ani PAul!!!

Caci e long weekend si nu o sa apuc sa intru. Parpa, sa creasca mare, cuminte si sa fiti fericiti cu totii;)

Cu dintii, la al meu ii cad in prostie. Mai are doar vreo 4 de schimbat. Asa ceva... Abia tine pasul zana maseluta [:)] Nu am avut probleme cu incalecari caci ii pleaca repede cei de bb. Dar am mai auzit la persoane. Depinde de dentist daca vrea sa ii scoata sau nu dar daca zici ca vrei nu vad de ce sa nu ii scoata. Si cred ca e mai bine sa ii scoti sa nu iasa cei definitive in cine stie ce directie.

 

Distractie faina, doamnelor! [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...