Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Puisori de mai 2003 (9)


Recommended Posts

Multam de urari.

Sigur ca-i scoate dentistul, daca-i zici. Poti sa mergi cu el asa, fara programare, dureaza 5 secunde [:)]

Mai, dar voi ma bagati la idei. Lui Paul nu i-au mai cazut dinti de vreo doi ani. Acu are toti incisivii definitivi, dar restul sint inca de lapte si nici nu mi-a zis ca s-ar misca.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 402
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

La multi ani Paul!!! Sa fii sanatos si fericit alaturi de parintii tai!!!

[deziuata] [deziuata] [deziuata]

Doina stai linistita ca i vor iesi dintii..fiecare in ritmul lui...daca i scoti pana nu se misca se stramteaza locul unde ar trebui sa iasa  cel definitiv si e nasol asa...daca deja i-a aparut dintele definitiv in spatele celui de lapte atunci trebuie scos fortat cel de lapte... altfel nu e indicat.

Multumesc fetelor de urari...bafta sa fie...uhhhh..mai are o saptamana de scoala ..si gata...deja a inceput interviurile pe skype pentru diverse joburi in UK...sa vedem ce va iesi...Mircea face figuri tot mai mari la teme..nu mai vrea aproape deloc sa invete...si si eu o las mai moale...cred ca e obosit.

va pup!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

...deja a inceput interviurile pe skype pentru diverse joburi in UK...sa vedem ce va iesi...

Cool!!! Tinem pumnii sa iasa bine!!!!

 

Multam fetele de urari! Pina la urma a iesit bine petrecerea, iar cadoul, global, e un 3DS si doua jocuri. Macar anul asta nu ma mai impiedic de cadouri nedesfacute prin casa... [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

No, ca il gasii. Desi in noul forum imi prind rau de tot urechile. Nici asa nu citeam eu prea multe in afara de foiletoanele copiilor, acu nici atat nu prea mai imi iese.

Pupam sarbatoritul! Privindul nu imi vine sa cred cum au trecut anii. Mi-am amintit Doina o poza a lui Paul cand era mic si se ridica la patut. Vai ce au crescut...

 

Faina treaba cu darurile. Eu una daca mai calc pe o piesa de lego am zis ca arunc tot ce prind.

 

Alycia bafta multa! Si sa ii iasa apoi copilului planurile.

 

Daiopri cu ce te mai ocupi? [hia]

 

Pe mine m-a crizat la prima ora una din invatatoarele lui D. Mi-a mancat ficatii cu cel concurs si excursie, de la o zi la alta se schimba planurille, ca sa ma sune azi si sa imi strice ziua. In fine, nu intru in amanunte legate de lipsa de organizare si profesionalism, dar sper sa ma tina nervii pana vineri cand am timp sa ma duc pe la scoala si sa continui urarile incepute telefonic. [batcap]

Bine ca terminam a 4-a ca mi s-a acrit.

 

Azi aici ploua si am o stare de as dormi si nu as face nimic si am program pana la 20 asa ca ... rabdare si tutun.

 

Cred ca imi trebuie un concediu sau o delegatie [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aalina, pai sa stii ca si eu imi prind urechile in forum, asa ca nu-ti fa griji [:)]

Bine zici: "vai..." [:)] Las' ca lego la talpi prinde bine, zi ca-i presopunctura chinezeasca sau masaj [:)] De vreo saptamina si eu vorbesc cu educatoarea ca mutu' cu surdu' pe gaura cheii, cred ca ne-a ajuns pe toti epuizarea, ca dovada eu as dormi si n-as face nimic in fiecare zi, ninge, ploua, soare, nu conteaza.. La concediu n-am sperante, da' ne scoate compania la lunch, sper sa nu adorm cu fruntea-n farfurie.. Traiasca delegatiile!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut salut! Si noi pe aici, la munci si cam astept si eu vacanta copiilor. Nu prea sunt bucuroasa cu invatatoarea de anul asta, asa ca m-am saturat dar incerc sa ii mai dau cate ceva de lucru. Desi am o leneee!!!

Alycia tinem pumnii la bac.

Danad oare a venit pe forumul nou?

Parpa, am vazut si eu din poze. Yuppii sunt mandra ca am reusit sa le gasesc [:)]

Au crescut copii nostri... P are un zambet sugubat tare. Ce dioptrii are? Eu suspectez ca si al meu nu e chiar 20/20 da dr zice ca e ok momentan.

Mai stie cineva ceva de Adita, ce a mai facut cu baiatul?

Am avut si noi cateva zile faine, acuma iara ploaie si mai rece [alcool]

Vreau vara, vreau caldura...

 

Numai bine tuturor [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La noi ploua si e cald... ba chiar, dupa ploaie, s-a facut si mai cald...

Cu dioptriile e greu (memoria).. a avut 1.25 si 1.75 anul trecut, vreo 3 si ceva anul asta, asa ca in toamna mai mergem odata la control - la copii sint variatii mari pina cresc, li se stabilizeaza distanta dintre ochi etc..

Mai, tineti-mi pumnii sa reusesc sa duc copilu la scoala vineri...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...