Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Puisori de mai 2003 (9)


Recommended Posts

 
 
CTRL + Q to Enable/Disable FBPhotoZoom

Si pe noi ne streseaza dusul si adusul de la scoala... Abia astept sa se termine.. Vara o sa mearga la o tabara in August si iulie acasa. In iulie se deschide piscina complexului, asa ca am scapat de scoala, am dat de piscina, ca Paul mi-a promis ca nu iese din piscina in iulie. Evident ca tre sa iasa, cind nu-i deschisa, sau cind sintem noi la servici...

 

Dana, Paul pe la un an jumate a facut modelling pentru Sears, si agentia ne-a platit cu cec. Adica pe el. Dar eu l-am pus fara probleme in contul nostru.. Dar ma pregatisem, i-am scos si SIN card [:)] acuma nu mai stiu pe unde e...

Pozele la albume... nu stiu sa-ti zic exact... [:)] da si tu cu cliku pina nimeresti... [:)] Ale mele ar trebui sa fie vizibile numai la "prieteni" dar cred ca sinteti toate incluse [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 402
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Fetelor...am intrat in corzi...incepe Bacul proba orala...de acum pana pe 8 iulie cand se afiseaza rezultatele o sa fim cu adrenalinan-n gat...(poate devenim dependenti )

Andrei al meu ca de obicei face nota discordanta de restul...nu are nici un stres..copilul asta ori nu stie nimik ori stie totul (dar cand o fi invatat, ca eu una nu l-am vazut!)

Pentru vara am avem si noi ceva planuri de innot macar o data pe saptamana cu Mircea...ca de Andrei, ce sa zic, daca pleaca in Anglia oi ramane cu ochii-n soare gandindu-ma la el.Ufffff, greu cu "zburatul din cuib"

Dana Mario da clic pe imaginea mea cea cu violete si cred ca acolo o sa vezi pozele...in josul paginii. Trimiti copilul singur in tara, la bunici?

Daiopri, sa va fie de bine vacanta, urmeaza si noi in august sa avem concediu si ne-am gandit sa dam o raita prin tara..incepem din Maramures, coboram prin Apuseni ...trecem pe Transalpina...si ajungem in  defileul Dunarii...drumurile lasa de dorit dar peisajele sunt de vis!

Parpa tu cum mai stai cu tensiunea, o stapanesti? Am vazut ca aveti o pisica taare frumusica...nu ma pricep eu la rase...dar stiu ca sunt un factor relaxant pentru cine le mangaie pe blanita cica torul lor te destreseaza...

Aalina, hai ca mai e un pik cu scoala si scapam...apoi sa te tii cu vacanta pana-n toamna!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumim Alycia! Competentele sunt niste formalitati, asa zice fimea, ca urmare a luat "experimentat".

 

Fetele, nu-mi aduc aminte de cand n-am mai fost asa nervoasa ca acum. Stiam ca pleaca cineva azi la Toronto si ca ne ia si noua un pachet si m-a pus sora-mea sa-i cumpar fetei niste pantofi, sandale ca i-au placut ei pe net si cica acolo nu-s asa frumoase si bune. Si i-am luat dar tanti aia nu mai are loc iar pantofii sunt cam ficsi si nu suporta amanare expedierea lor, asa ca stiti pe cineva care pleaca din Romania in Canada  in urmatoarele saptamani?

Simt ca fierb, pentru prima data simteam nevoia de un calmant.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca m-am mai calmat cu lectura restanta si mi-au venit niste raspunsuri si comentarii. Sper sa nu uit ceva.

1 DanaMario, si pe mine ma pune sa ma loghez cu adresa de mail dar am crezut ca asa e aici la toata lumea. Totusi vad ca nu mi-au schimbat contul.

2. Adita a fost in Italia si a operat baiatul cam acum, o luna-doua. Totul a decurs bine si s-au intors acasa sanatosi. De atunci nu mai am vesti dar pot sa-i scriu sa aflu.

3. Alycia nu cred ca are vreo putere ce spun dar cred ca mai bine era ca Andrei sa mearga in Anglia la studii si poate isi lua si un part-time daca nu puteti sa-l sustineti voi ca efortul financiar e important, cca 700 lire/luna cu economie, din ce aud la studenti. Noi i-am pus in vedere ca doar primul an o intretinem ca am pus bani deoparte pt asta dar apoi e pe cont propriu.

4. am uitat... Lecitinaaa!, Ma duc sa mai citesc..

Da, si pe mine ma obosesc drumurile, scoala, engleza, dans, dar ma incalzeste ca asta e ultima saptamana cel putin de engleza, apoi mai subtirel saptamana viitoare cu scoala doar pana miercuri ioar dansul se termina pe 21 cu un spectacol.

La vara noi nu plecam in concediu ca acum suntem patroni de magazin [batcap]  adica sclavi pe plantatie.

Doina si Alina, imi pare rau ca traiti in stresul somajului, stiu foarte bine cum e, dar nici privat nu e bine, nu mai esti stapan pe viata ta si castigurile nu sunt mai mari ca un salariu decent, dar nu stiu daca merita.

Ilinca o sa mearga in cantonament cu dansul (v-am mai spus? mai, fac 46 maine poimaine, am scuze) deci Ilinca doar o saptamana e arondata, apoi sa vedem ce mai pica, poate o ia mama cu ea la tara inca o perioada. Alexa dupa bac se descurca singura, vrea sa lucreze ca sa aiba cu ce se duce in cluburi dar vrea sa se duca si pe la mare cu prietenele (prieteni nu mai avem).

Imediat ce ma prind cum se face poate pun si eu cateva poze mai noi.

Aa, am pierdut numaratoarea dar mi-am amintit ca am citit de petrecerile de aniversare si sa va spun ca noi anul asta am facut acasa cu 5-6-7 copii, nu mai stiu cati dar tare agitati si galagiosi cat 20. Noroc ca am casa mare si sot haios ca s-au jucat ca nebunii, baba oarba, fatea ascunselea, sticluta cu otrava, si alte tropaieli si chiote. Probabil ca vecinii s-au prins ce se intampla si au fost ingaduitori ca nu m-am trezit cu politia la usa.

Gata, ma duc sa caut alte subiecte unde sa gasesc pe cineva care pleaca in Canada.

 

Inca ceva, Korina mai posteaza pe facebook succese cu baiatul la dans, a luat si locuri de 1 si 2 pe la concursuri. Bravo lui!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bre Danad eu vazui doua fete frumoase! Si cum am zis, bravo pentru efortul depus cu A.!! arata superb!

Cum merge BAC-ul? Mult succes in continuare!

Nu am apucat sa mai zic da vroiam sa intreb pe DanaM cum au reusit sa gaseasca "slujba"? Nu stiu cum parca la tine acolo ziua are mai multe ore [:)]

Admir, admir [flo2]

Parpa cum mai sunteti?

Tante Aalina voi? [pup]

Noi suntem cum stiti, al mic nitel racit, termina "scoala" saptamana asta in timp ce cel mare mai are 2 sapt. sa vezi atunci vaicareala pe cel mic [fri]

Momentan al mic pare interesat in toate si stie el deja ca e timp de teme si alte alea [:)]

Sper sa il tina si sa nu mai am de impins [il]

 

Numai bine tuturor [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...