Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Puisori de mai 2003 (9)


Recommended Posts

Multumim de urari. Noi pana la urma am facut un gratar sambata si duminica au venit copii si ne-am tratat cu pizza. Cadou a primit telefon si a fost el cu frate-su si si-au luat nu stiu ce piste si ce masinute. Eu nu am vrut sa particip la moment ca nu ma tineau nervii sa vad cum dau iar o groaza de bani pe jucarii cu care apoi nu se mai joaca. Astea vad ca inca sunt insirate prin camera. Sper sa ii tina.

 

Vai Alycia ce mare e Mircea. Iar catelusul e delicios.

 

DanaD sper ca ati petrecut bine. Sa ne povestesti.

 

Ca tot am uitat sa comentez Olo nu ne arati poze cu fetele?

 

 

Daiopri maica mai poti? Ai mei parca, parca se inteleg mai bine. Ori nu ii mai bag eu in seama. Una din doua.

 

DanaMario eu m-am invatat si cand prind un pic de liber cad lata ca nu se stie cand mai apuc. Iti doresc rezistenta. Si pregatiri cu spor pentru petreceri sau plimbari. Daca chiar nu apuc sa intru zic acum La multi ani puiului tau cuminte! [s]

 

Parpalak tu cum mai esti? 

 

Am trimis poze pe PM. Deci m-am tinut de promisiune in sfarsit  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]

 

Pupam. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 402
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

aalina, La Multi Ani pt flacau! sa creasca mare si sa aiba o viata super frumoasa!

am trimis si eu un link sper sa mearga [flo2]

Ma duc sa ma uit la poze. [:)]

De descurcat ne descurcam, in general nu interactioneaza asa mult amandoi dar cand o fac e cu galagie [fri]

DanaM LMA si pt J! sper si eu sa mai reusesc sa intru ca fuge timpul asta ceva de speriat [fri]

Numai bine la toata lumea [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Heheh..ce flacai mari aveti si voi...sa nu le fie de deochi!  [flo2]  [flo2]  [flo2]

Cand ma refer ca incepe distractia cu catelul...nu am gresit..asta e catel domnesc vrea sa faca kk si pipi numai in casa ..cand mergem afara  crede ca e doar pentru distractie domnisoru'"...si stam ca prosti pe afara si cand venim in casa  direct la scutecel merge i face acolo "cadoul"...toata lumea zice rabdare , rabdare ca se invata sa faca si afara...dar eu cred mai degraba ca se invata in casa sa faca si imi mananca mie nervii...Mircea merge si el cu catelul afara dar si el pateste la fel... [batcap]  [batcap]  [batcap]

Ei asta e..am intrat in hora tre sa jucam...dar pana la urma sper sa fie ok...inainte cu rabdare.../

Ca sa nu ratez, spun de pe acum lui JOSH si PAUL- La multi ani sanatosi si fericiti!!! [artif]  [deziuata] [deziuata]  [artif]  SA AVETI SUPER DISTRACTIE DE ZIUA VOASTRA!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna

 

Aalina unde-s pozele Le-am cautat dar nu le-am gasit .

 

Daiopri am vazut frumoase pozele cu motanul. Ce au crescut.Ma bucur ca mai puneti poze sa-i mai vad si eu.

 

Alycia si Mircea a crescut asa mare. Mie nu imi plac catei dar catelul asta al lui Mircea imi place foarte mult. Daca mi-as permite ca timp I-as lua si eu lui Joshua dar in momentul nu mai vad capabila.

 

Dana_d frumoase poze. Cum a fost excursia ?

 

Joshua e plecat cu scoala pentru 3 zile intr-o excursie asa ca dupa cum se vede am timp de scris mesaje :)

Dupa ce vine din excursie asta plecam imediat in Cuba , dupa ce venim din Cuba mergem la ziua lui Paul si apoi imediat are un examen la mate. Acuma nu stiu ce ma astept si eu - cum sa treaca examenul ala cu atita dezmat.

Inca nu m-am hotarit daca il las scafandrul - cu tubul ala de oxygen in spate . sub apa [batcap] O sa mai vad.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aalina frumoase poze Dorian a crescut asa inalt,Damian nu-l mai recunosteam.

Eu imi faceam problem ca al meu e prea inalt dar vad ca si Dorian e inalt - eu faceam comparatie cu chinezi si coreeni care la el in clasa sint in proportie de 50 %

 

Dupa cum se vede am timp de forum fara "agitator" in casa.

Nu stiu ce sa zic dar nu prea imi place cind ma gindesc ca nu o sa mai mearga mult cu noiin concedii si o sa plece singuri. [q]

Joshua pleaca si in iunie in tabara singur.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daiopri abia ce ma laudam de ai mei , ei bine de cand cu telefonul D nu mai are disponibilitatea de a presta activitati cu frate'su asa ca tot  urlete aud. Abia astept vacanta si plasarea lor in mediul rural  [batcap]  Sa mai urle si pe dealuri ca io m-am saturat. Prefer naveta decat urlete intre 4 pereti. 

 

Alycia ti-ai facut de lucru  [:)]

 

Foarte mare Josh si la fel de frumos cum il stiam. Da, D e inalt, desi e cel  mai mic din clasa ca varsta la inaltime e printre primii. Da nici noi nu suntem micuti asa ca are de unde.

 

Va pup ca atat timp de respirat am avut.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Azi am liber Joshua inca nu-I acasa , bagajele le-am facut - Ce bine e sa ai timp sa respiri.

Ma duc sa cumpar ceva sa fac o ciorba proaspata cu bors , apoi o sa pun citeva flori.

Azi aveam de gind sa mergem sa mincam o ciorba de oase la coreeni si imi programasem sa ma duc la pedichiura dar parca n-am chef.

 

M-am ingrasat asa mult ca mereu gasesc cite ceva sa-mi placa - de le turci kebab , de la coreeni ciorba de oase, de la indieni toate mincarurile lor si acum mai plec si la all inclusive Cind vin o sa trebuiasca sa incep o dieta ca chiar nu se mai poate.

 

Am sters poza ca vad ca toata lumea a vazut-o - am pus-o si pe facebook.

 

Dana ti-a placut in excursie ?

 

Parpalak ce mai faci ?

 

Aalina e bine sa ai bunici aproape , la mine e "prima data" in 11 ani sa nu-l am pe "comentator" acasa.Nici nu stiam cum e :)

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana M n-am vazut poza/poze [smulgpar] . Ce Id de facebook ai? de ce oare nu suntem prietene? Vacanta placuta si sa-ti traisaca Josh, sa fie sanatos, cuminte si fericit. Fericirea e cea mai importanta in zilele astea.

Noi ne-am intors obositi dar ... nici nu stiu daca ne-a facut bine sau rau calatoria. Mie imi fac rau vizitele in locuri mai bune pt ca vreau tot ce nu pot avea si sufar ca nu pot avea. Alta lume, alta specie de oameni, nu stiu cum pot fi atat de amabili, zambitori, senini, fericiti. Acum am observant batranii cum merg cu bicicleta sau la jogging la 80 si ceva de ani, ce conditie fizica buna, ce babe drepte si slabe, ce cluburi si viata sociala au! Imi place cum isi traiesc viata din plin la orice varsta.. spre deosebire de batranii nostril care stau doar la televizor si la coada la medic si impart pensia intre intretinere si medicamente. Ce diferenta!

Fetiete ca Ilinca sau pe acolo, umbla in gashti prin autobuze, prin oras, guralive si fara nici o grija, independente, poate chiar prea dar mai bine decat cum ii ducem noi inca de mana la scoala si peste tot ca aici n-ai curaj sa-I lasi sa haladuie prin oras ca te vezi pe urma la stiri ca ti-a violat-o cineva sau I-a furat telefonul... OOOF, deci excursia a fost superba dar necazul e ca a fost doar o excurie si ne-am intors la viata reala.

Ceva, putin tot am de gand sa schimb la mine in sensul ala, sa o las mai dezbracata si mai libera. Umbla aia pe un frig de faci pe tine cu maneca scurta si pantaloni scurti si fara ciorapi in sandale sau slapi de parca ar fi toiul verii. O sa ma lupt cu mine sa fiu mai putin closhca sa o las mai independenta si mai dezbracata cum vrea ea.

Aalina,vazut poze, frumoasa pereche de baieti ai, sa-ti traisaca! Unde erau pozele alea de la mare? N-am recunoscut.

Angi ai un roscat superb si inca se mai face, o sa aiba mare success la fete. Catelul e superb, .. si Ilinca isi doreste, si mie mi-ar placea dar stiu ca e o responsabilitate mare si nici nu ma vad strangand rahatul dupa el asa ca ma multumesc sa-I admir pe ai altora. In scotia erau foarte multi caini, si au slava Domnului unde sa-I plimbe. Mai ales pe plaja, pe langa plaje au pajisti intinse, in centrul orasului au parcuri intinse, peste tot alearga caini mari cu mingea sau cu lesa in gura, asa incat ai la ce te uita cand iesi la plimbare si daca n-ai caine sau copil.

Alexa a terminat examenele si a primit o parte din rezultate, pana acum note maxime. Acum umbla sa inchirieze un apartament pt la anul si apoi vine acasa pt vacanta. Isi cam face griji de ce o sa faca toata vara dar gasim noi ceva cu care sa-I umplem timpul.

Va pup si sper sa vad si celelalte poze pe care le-am ratat.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...