Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mamici si viitoare mamici de gemeni&tripleti (72)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 512
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

AMALIA, multumim ptr. vesti!!! Sa ne mai informezi cand mai ai noutati! BRIGIT, va doresc multa sanatate la toti 3! Te asteptam sa revii intre noi cat mai curand! [pup]

 

IRIP, nu am facut decat vaccinurile obligatorii.

 

ANNE MARY, RALU si celelalte gravidutze, pe unde va ascundeti?

 

mami din 17.04.2011

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor,

 

Semnez eu condica. S-a innorat si in Bucuresti. Asteptam ploaia. Eu sunt la cura si sunt lesuita de foame pt k sapt asta bag legume. Oricate as manca tot mi-e foame. Fimiu are capul plin de cruste de lapte care imi par total inestetice. Am luat azi d l mustela o crema si o spuma care sper sa isi merite banii. Astept sa treaca o luna d l vaccinul de 2 luni ca sa pot merge cu fetita sa ii dea gauri pt cercei.

[pup] toate gemenistele!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare mamici si bebelusi,recunosc ca zilnic verificam daca mai scrie cineva...ma gandeam ca s-a facut alt capitol sau ca s-a renuntat...ma bucur ca nu e asa...sper ca sunteti bine atat voi,dar mai ales bebelusii.Ai mei se inraiesc pe zi ce trece...noptile nu dorm mai deloc,stam si plangem...pun pe seama ca cer botez,o vorba din popor.[:D]In rest,colicii nu ne-au parasit,Doamne fereste!Maine venim cu vesti proaspete,mergem la cantarit,masurat si vaccinari,pe cel obligatoriu si rotarixul.

Pupici si sa auzim de bine!

 

mamica fericita de printisor ANDREAS-MADALIN si de printesuca BIANCA-MARIA (22 iunie 2012)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...