Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

MONTIGNAC (175)...STIL DE VIATA NU DIETA


Recommended Posts

Buna [flo]

Am avut ieri o zi super plina, plus ca m-am trezit tarziu [:I] si azi la fel.

Ieri am fost si am jucat tenis o ora si o ora tenis de masa.

Nu va speriati, nu sunt sportiva deloc!

Aici unde stau eu, in Fr, in ultima sapt din aug si prima sapt din sept, se fac porti deschise la asociatiile de sport. Asta inseama ca poti testa toate sporturile pe care le vrei, platind o suma destul de mica pe ora/sedinta/test.(cam 4 eur la fiecare) Scopul este de a face cunoscuta asociatia si de a indemna lumea sa faca abonamente anuale, ca sa eviti sa platesti bani multi la sali de sport.

Pe 8 sept este zi de inscrieri, toti se aduna pe un teren de sport, cu standuri cu oferte si preturi.

Poti face cam orice tip de sport, limbi straine, muzica, pictura...orice poate ocupa timpul liber (e pana si o organizatie de mers pe jos prin paduri). O activitate e cam 100 eur pe an.

 

Meniuri :

Sambata: MD(pe la 11): 2 felii de paine cu dulceata, 1 iaurt 0%, o cafea

P(pe la 4): o salata la McDonalds

c (pe la 8): 100gr branza 0% cu 35 gr sunca de pui

 

Scuze, m-am tot intins [:-@]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

genaid="red"> unde in Fr stai? ca poate ti-o fac pachet pe sor'mea s-o ai de insotitor daca nu ai cu cine..ea e in Paris[:D]

 

am facut vinetele cu parmezan a la ninhaid="red"> ; cand le-am bagat la cuptor aratau super...sa vedem cum or iesi la gust..arata ca o lasagna vegetariana[pk]

 

nu am mai uns cu ulei vinetele cand le-am copt...le-am tinut in apa cum a spus ninhaid="red">; pus dupa si uscat pe servetel..si am norocul sa am la aragaz 2 gratare [barfa] ceea ce a fost super bine ca atunci cand m-am mutat am aruncat 2 tavi ca ruginisera si nu aveam pe ce sa le coc...ashea am taiat frumusel felii vinetele(3 la numar...au fost perfecte pentru vasul de yena pe care-l am)...si le-am pus pe toate la cuptor pana au prin coloare...parmezan nu am folosit in schimb am folosit un cascaval ff uscat(care are gust de parmeza) si mozzarela

 

de prinz vreau sa imi fac niste peste la cuptor pe care il voi manca cu otet si usturoi

 

dimi am mancat jambon cu paine de tarate si salata din rosii, castra si ceapa

 

si ca si gustare am balotat porumb fiertid="orange">...nici nu vreau sa ma gandesc ce [porc] o sa ma fac...adik sunt...ca doar imi place mancare de porcine[q][q]

 

Successes only last until someone screws them up. Failures are forever.id="size2">

id="violet">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...