Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

MONTIGNAC (175)...STIL DE VIATA NU DIETA


Recommended Posts

Fetelor, sa nu credeti ca v-am parasit! Sunt pe aici cu un ochi, chiar daca eu in perioada asta mananc vegan. De fapt mai gust una alta, dar chiar gust, daca nu mai pot de pofta. Ma inspir din retetele voastre sa gatesc pentru restul familiei. Vorbeati de vinete...eu le fac la gratar, taiate felii, la fel si dovleceii, au devenit preferatii familiei, preparati asa. Cu porumbul mi-am facut si eu damblaua, am mancat cat sa ma satur, la fel si cu pepenii.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Salut! MD: iaurt cu afine G: 4 biscuiti cu cereale integrale, cumparati de la standul pt diabetici din Real :D P: putina carne fiarta de cocos cu doua rosii proaspat culese din gradina. G: o felie de pepene rosu. C: doua felii de paine din aia gen biscuite cu vinete ca la greci, dupa reteta voastra cu iaurt. [pup] Mama [url="http://tac.families.com/ezb/809849.png"]Marei[/url] si a [url="http://tac.families.com/ezb/1202833.png"]Dorei[/url]
[url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=173657&nm=Monica70-are-nevoie-de-noi"] Moni si familia ei au nevoie de noi !!! [/url]
[url="http://www.facebook.com/media/set/?set=a.108185485984290.8158.100003785175018&type=3"] TUTU-uri Handmade [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana, tu esti o finuta ca te-ai oprit la o jumatate de porumb. eu incep de la 2 in sus [:I] Brandusiko, nu intelesesem ce vrei sa faci cu vinetele. Dar esti mortala daca crezi ca inlocuiesti astfel dovleceii [:D]. Eu zic sa iti invingi aversiunea fata de zuchinni si sa ii incerci. S-ar putea sa iti placa. Mai ales la gratar sunt deliciosi [pofta] Carmen, esti o draguta [pup] Diana, sa ne mai spui si noua daca descoperi ceva retete vegane bune [flo] Maria, foarte corect meniul. Atentie la biscuiti sa citesti eticheta sa nu aiba faina alba. Somleac, musai sa faci prajitura. Dar asa vreo 3, sa apucati sa gustati toti. Eu am facut-o intr-o tava rotunda si am lasat-o acolo pana s-a racit bine. Blatul s-a insiropat de la sucul lasat de prune, un deliciu [pofta] Meniu azi: MD: avocado, branza, wassa, rosii P: pulpa de pui la cuptor, broccoli, ciuperci C: curry de fasole, carnaciori [mamica]Ani de [zana] Stefana (23.01.2008) ZERO toleranta pt lipsa de toleranta fata de copii
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

meniul meu azi: Md: lapte cu fulgi, vreo 3 boabe de strugure alb(cred ca ii arunc ca is cruzi si mi s-au sterpezit dintii[q]) G: iaurt cu fructe P: ardei umpluti G: mar C: pepene puisoaro ma imbat si io cu apa rece [:D]..am gustat o data zuchini..ori ca cine i-o pregatit o ales gresit reteta..da de atunci..nu-mi mai vine sa pun gura pe ei[help][help] uof..ma terminati voi pe mine cu porumbul...pe care il ador si pe care il evit de cand am venit aici(gasind oricand in market asa ceva)...[alcool][alcool]

Successes only last until someone screws them up. Failures are forever.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adeca sa inteleg ca voi ca [porc]in cucuruz? Meniu de azi : MD aripioare la gratar cu salata P conopida la cuptor C pulpa la gratar cu ardei copti G o feliuta de pepene rosu , mica, mica dar care ma face sa ma simt vinovata de zici ca am mancat o remorca. Andanii ce ma bucur ca mai dai un semn de viata!! Child hai mai des, mai da-ne si noua ceva idei noi. Maria Rubi vad ca te tii de treaba. Bravo tie. Carmen, waw 3 kg , in cat timp le-ai pus? Ufffff ma ingrozeste deja ideea de concediu Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008 Ilinca- 18.04.2011 [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=173657&whichpage=1"]Moni(Monica70) are nevoie de noi! Haideti sa-i fim alaturi![/url] [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata montigirls, haideti la o [cafea] fierbinteeee... Somleac cam in 3 saptamani, insa eu cred ca si cantarul meu o cam ia razna...in dimineata asta o sa beau doar cafeaua si merg intr-o farmacie sa ma cantaresc... sa ma conving.. oricum ceva tot s-a pus.. si ce e mai rau e ca se vede doar la BURTA!![bang][bang] Brindusik Stefan inca nu a vazut poza... dar mai stii cu cine ma voi incuscrii?? Meniu de azi: MD: cafea G: mere( sunt din gradina, mai micute) P: ciorba de pui cu legume C: nu stiu( dar mi-ati facut pofta de vinete). [mamica] de STEFAN -21.01.2009 si ELENA -15.12.2010
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miha, eu chiar asa sunt [:D] Brandu, sigur era gresita reteta pt ca sunt buni zuchinni. Cristina, ce mai faceti? Mel, iarasi esti in concediu? Meniua azi: MD: oua ochiuri, wassa, rosii P: salata de fasole verde cu iaurt si gogosar G: salam de biscuiti [:I] C: midii cu sos de vin, rosii si usturoi Mi s-a pus pata pe lasagna. Daca reusesc sa fac foi monti va anunt. [mamica]Ani de [zana] Stefana (23.01.2008) ZERO toleranta pt lipsa de toleranta fata de copii
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pagina 2?[bang] Eu sunt super stresata, mai am muuuult de lucru la job ca sa pot lasa totul in ordine pentru concediu, de spalat , facut bagaje, ultimele cumparaturi si colac peste pupaza mai intra ieri in mine o desteapta.[bang] Meniu de ieri: MD -rosii cu 2 felii de salam - cafea P - quinoa cu legume C - un pumn de alune, m-a stresat isterica aia cu masina ca n-am mai putut manca nimic. Meniu azi : MD prune si nuci inmuiate in apa P quinoa cu legume C probabil pepene gustari nu stiu daca or fi atunci or fi ori o patratica de cioco pe care vreau sa o mananc de saptamana trecuta si tot n-am mai ajuns la ea, sau migdale. Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008 Ilinca- 18.04.2011 [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=173657&whichpage=1"]Moni(Monica70) are nevoie de noi! Haideti sa-i fim alaturi![/url] [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...