Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

MONTIGNAC (175)...STIL DE VIATA NU DIETA


Recommended Posts

Diana, ai incercat laptele de caju? Mie mi s-a parut grozav si foarte apropiat ca si gust si consistenta de laptele de vaca. Cum ai facut hummusul? Ca am doi dovlecei si nu stiu ce sa fac cu ei. Meniu azi: MD: drob de miel, wassa, masline verzi P: clatite sarate de naut C: ardei umpluti [mamica]Ani de [zana] Stefana (23.01.2008) ZERO toleranta pt lipsa de toleranta fata de copii
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Am fost intoarsa toata ziua [q][q][q][q][q][q][q][q][q][q] din cauza Monicai Am retrait parca moartea tatalui meu, care a suferit de acelasi pacatos melanom malign. Groaznica boala, cuvintele sunt insuficiente pt a descrie suferinta [q][q][q][q][q][q][q][q] Eu eram om mare cand s-a intamplat tragedia si totusi ani buni am fost socata. Dar copilasii ei ? Doamne ce tragedie in acea familie ... [q][q][q][q][q][q][q][q] Pupici Mel
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mel intr-adevar in asemenea situatii cuvintele sunt de prisos :) dummezeu s-o ierte si sa-i ocrotesca copilasii Eu sunt super mega agitata , lucrez non stop pentru ca vreau sa termin toate treburile ca sa pot pleca la mare ... pe 26 mi-am facut rezervare ... asa caaaaa [:D][:D] .... musai sa termin tot tot [pk][pk][pk] papa de azi :) md. paine secara cu ricotta si ardei g. struguri ... nu ma intrebari cate boabe pentru ca am depasit 10 sigur pr. salata din rosie, ardei, ardei iute, branza dulce si gratar de vita g. mar de vara ci. mozarella cu rosii si busuioc va pupppppp andanii [flo][hia][hia] 2007...2012 de la 95 la 64 kg :):)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare si de la mine, Mel sunt daramata, ma gandesc numai la copilasi, si asta ma face sa ma rog Domnului sa ma ajute sa-i cresc mari pe ai mei. [q][q][q][q][q][q] Eu azi am fost zombi, ma gandesc cum voi fi la servici?? Azi noapte Stefan s-a tot foit, a avut un somn agitat si m-am tot trezit. Meniul de azi: MD: cafea P: ciorba de curcan si 3 guri de compot C: carnati la gratar cu rosii G:(de dupa amiaza): inghetata( dar mi s-a facut rau de la ea)[:D] [mamica] de STEFAN -21.01.2009 si ELENA -15.12.2010
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata fetele, Meniul meu de azi: MD: struguri( 5-6 boabe mari); cafea; branza cu ardei rosu( si branzica are ardei prin ea)[:D] P: ciorba de curcan (pe saturate) C: vinete( ori le fac la gratar, ori varianta greceasca, numai sa vad cand le coc cu kinderii prin preajma)[:D] Ce puneti in compozitia clatitelor sarate? ardei si mai ce? reteta e cu ceapa verde care cam lipseste... Vreau sa fac si eu, dar am numai ardei, marar... Le pot manca cu urda??? [mamica] de STEFAN -21.01.2009 si ELENA -15.12.2010
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragelor va pupppppp [pup][pup][pup] Mel dar mai am pana la concediu o saptamana de agitatie [flo] dar multumesc de urari draga mea s[:I] aaaa sa stii ca si eu cand ma gandesc ma trec fiori ... aseara tot la asta m-am gandit .... cert e ca trebuie sa avem mai multa grija de noi [asia][olala] Azi plecam pe langa Herculane undeva .... la un lac pe acolo .... cu niste prieteni ... stam pana dum .... sper sa avem vreme frumoasa [pk][pk][pk] Am mancat acuma la micul dejun niste carne de curcan pastrama (crud uscata asa afumata ) si vreau sa va spun ca mi-e putin rau ... m-am cam dezobisnuit de chestiuni de genul asta [:D][:D] Carmen eu nu pun ardei, ceapa in clatite ... eu le fac simple si le mananc cel mai ok cu urda (ricotta) Brandusik, Puisorule ..... helooooo Ninha ..... nu mai scrieti nimic ??? Va pup si va doresc un we de vis [pup][pup][pup] sa fiti cele mai cuminti .... sper ca si eu voi fi [pk][asia][flo] andanii [flo][hia][hia] 2007...2012 de la 95 la 64 kg :):)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andanii multumesc, o sa incerc sa fac clatitele simple.. Distractie placuta! Eu pana sa adopt acest stil de viata nu ma vedeam mancand salata de vinete fara paine... sa va spun ca nu simt nevoia de paine, mananc salata de vinete cu rosii la greu.. Am de gand sa fac magiun de prune, astept numai sa gasesc niste prune "tomnatice". A si voiam sa va mai zic, ca saptamana viitoare vreau sa pregatesc un tort( e ziua sotului) si m-am hotarat sa fac tortul monti... asa pot manca si eu cel putin o feliuta!! Astazi mi-am cumparat faina integrala si o punga de 500 g de naut.. Voi cum pregatiti nautul? Puisor ceva retete?? pls.. [mamica] de STEFAN -21.01.2009 si ELENA -15.12.2010
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...