Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

mamici,va invit la slabit!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

Bonsai, la proceduri nu dai jos neaparat in kg, ci in cm. Dar pana la urma, conteaza sa te simti bine, sa iti placa cum stau hainele pe tine. Si da, cu procedurile din salon, poti rezolva "problema". Bine, trebuie si un minim de regim. Meniul: - o felie paine integrala cu Almette si sunca+ 1 Activia - ciorba de vacuta - 1inghetata[bang] - omleta cu o felie paine integrala Mami fericita de Raisa - 01.08.2010 si Riana - 17.07.2012
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 59
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

buna fetele... sa nu ma dati disparuta dar eu sunt cu casa plina de musafiri pana duminica in 19 cand am botezul asa ca la mine e harababura si nu prea am timp nici de scris nici de cura[alcool].va mai citesc in fuga de pe tel dar nu imi place sa scriu de pe el.nu prea ma pot concentra pe ce mananc acum ca soacra mea ii rasfata pe musafiri cu toate bunatatile asa ca nu pot sa nu cedez pana ce pleaca ei.sper macar sa nu ma ingras...o sa vin luni oricum la raport cu kg. ramo drum bun si distractie placuta.[flo] [copil]denis leon(28.06.2012) [copil] rafael albert(25.05.2007) sunt o mamica fericita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, fetelor! Nu am reusit sa scriu deloc, am avut o saptamana in care am fost in concediu, iar Mara a vrut cu mine continuu. Am inceput sa o intarc, nu a mai supt de cateva zile si stau cat mai mult cu ea, sa nu se simta neglijata. Maine incep serviciul, nu o sa pot intra, dar m*-am cantarit azi dimineata si aveam 64 kg. Cred ca e cantarul stricat, nu imi vine sa cred ca am slabit, ca nu am tinut deloc dieta. Saptamana viitoare chair o sa mananc mai putin, promit! Va pup! o saptamana cu cat mai putine tentatii culinare! Sanziana, mami de puiut Mara Elena (21.02.2010)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bunaaaa ma inscriu si eu pe lista daca se poate prezent 83 kg,target 65. saptamana aceasta am mancat numai pepene rosu,rezultatul minus 1 kg,dezamagire totala.saptamana trecuta aveam 84. de maine as vrea sa mananc proteine insemnand carne slaba la gratar sau fiarta,iaurt fara grasimi,oua fierte sau omleta fara ulei si cam atat.sper sa ma tin.nu stiu daca ma voi putea abtine de la pepene,dar o sa incerc.o noapte buna sa aveti
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimi[flo]. eu am avut o surpriza placuta de dimineata[olala] cand m am urcat pe cantar .am 84 de kg[pk][pk][pk] si credetima ca am mancat multe multe porcarii (pizza,langos cu branza,langos cu nutella,clatite,meniu crispy...[:I][porc])de imi era si frica ca poate o sa am mai mult.traiasca alaptatul[bum] ca datorita lui si a dansului de seara am mai slabit.toata viata mi am dorit sa pot manca orice si sa slabesc si acum mi s a ideplinit visul[:D].ok nu mi o iau in cap ca stiu ca e doar de moment si probabil saptamana asta nu v a fi la fel dar oricum sunt bucuroasa.si saptamana asta va fi cam haotica ca mai am musafirii dar promit ca de saptamana viitoare sa fiu cuminte si sa nu mai bag atatea prostii in mine.[:I] Danutza26 bun venit in club[flo].spor la slabit sanzi felicitari ptr kg in minus[flo].nu conteaza cum important e ca s a dus[:D](nu o fi din cauza stresului cu intarcatul?) restul gagicilor va asteptam la raport [copil]denis leon(28.06.2012) [copil] rafael albert(25.05.2007) sunt o mamica fericita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

O, da ce slabiti pe aici! Chiar si fara dieta. Noi am fost in WE la Cluj, am mancat si inghetata si la chinezesc si paine alba. Cantarul arata azi dimineata 86,8. De azi, mancat frumos. Acum am facut o ciorba de perisoare a la grec. Diseara mergem la o zi de nastere, o sa ma abtin de la prostii. O saptamana usoara si cu rezultate frumoase sa aveti! Mami fericita de Raisa - 01.08.2010 si Riana - 17.07.2012
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...