Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fulgusori nov-dec 2009 (25)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 166
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Laura, scuze scumpa!!![pup] Suntem ok.Eu mai am secretii nazale,Alexa e inca un pic ragusita iar Rebecca mai tuseste putin dimineata![:)] Vias???Cum esti? Roxaly..detalii..alea-alea...Nik?[:)] Kia, cum merge cu descuteceala?[:)] Ady...azi cum fu?[flo] Oz, zi-mi ca esti ok!!!Ruxi....tu?!?[biz] Adina...miss u![grup] Miha...unde te ascunzi?!?Sigur esti ok?Te-as suna, dar nu am minute internationale, momentan!!! Magda....cum e cu gradi?!?[flo] Laura...tzuca, cum e Diana?e ok?Sophia a scapat de "diaper"?[flo]
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna seara, vias imi pare tare rau...multa putere iti doresc [grup] laura, lady pana acum este f bine la gradi....mergem cu veselie, mananca, doarme...si a doua zi vrea sa mearga iar...pana acuma n-a plans....sper sa ramana asa.... doar sapt asta il duc, ca sambata plecam in concediu... fetelor, la voi cum e la gradi? pupam toti gradinarii [pup] o seara frumoasa Adriana, mamica pufarinului David
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Azi m-a plans de m-a rupt. [alcool] am activat instinctul de autoconservare. nu am lasat sa ma inunde starea ei.uneori fac asa...cand impactul e prea mare il stopez. probabil mai tarziu voi refula. imi vor veni in minte imaginile cu ea tragand de mine, implorandu-ma s-o iau acasa, cu ea cu capul pe masa..plangand in sughituri si strigandu-ma "mama-mamaaaa" si poc..."pange" si mama! Vias, cum esti?[flo]
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

A plans si ieri, a plans si azi. Azi s-a potolit repede! La multi ani, Vias si numai zile senine![s] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=174351&whichpage=2"]Participam la concursul "Scrie o poezie cu UNISOL in bucatarie"[/url]
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Vias - La multi ani !!! Sa fii sanatoasa, si fericita alaturi de familia ta. Se vor rezolva toate problemele incet, incet important este sa fiti uniti si intelegatori unul cu celalat [pup] .Mai intra si spunene cum te simti. Sper ca esti bine [pup] allexa,mami de baietei Razvan Ioan 29.03.2006 si Stefan Teodor 21.12.2009
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

In seara asta iesim in discoteca dupa 5 ani.[:I][:I][:I] Am luat lapte praf pentru Alexa, prima oara cand ii voi da dupa 6 luni e alaptat exclusiv la san. Dupa 10 luni ii voi da o masa pe zi lapte praf, pentru a o pregati de despartirea de san-la un an.Eu oricum o voi alapta in continuare dimineata si seara, atata timp cat voi mai avea lapte, dupa ce voi incepe job-ul! In seara asta vreau si eu sa stau linistita.Ma simt vinovata, ma simt egoista...dar simt ca am nevoie de asta![q][:I] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=174351&whichpage=2"]"Scrie o poezie cu UNISOL in bucatarie"[/url]
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...