Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fulgusori nov-dec 2009 (25)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 166
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

  • 6 months later...

Fete, mi-e dor de voi...pe grup pe FB nu scrieti, aici, nu..nici fetele de la prietene n-au mai scris nimic. Ciudat..credeam ca vom mai avea de discutat si dupa varsta de 3 ani.

 

Ozana, Laura_b, Alina, Camelia, Ruxandra, Mihaela, Adina, Bobomom, Ramona, Lorelix, Gabitza, Magda...unde sunteti, fetelor?!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

UIte ca revin eu un picut

Ca de obicei super mega ocupata, mutata in casuta noua, intr-o alergatura continuua dintr-o parte in alta.

Cu gradinita noua e ok, JR e mai integrat ca si noi in localitatea noua.Ciripeste pe doua limbi de ne face capul calendar!

In sfarsit incepem si noi sa ne simtim ca avem si o viata privata dupa cativa ani de foc continuu. In rest am trecut cu bine pragul a 10 ani de casnicie, asa ca privim mai departe! 

Un weekend fain va doresc in continuare!

[flo2] [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Buna fetelor,

 

de multe ori m-am gandit la voi, dar ca toate probabil....nu mai am timp de nimic.

JR inca se bucura de vacanta, eu abia astept sa inceapa gradinita...el plange!!!

Cred ca nu mai sunt copii care dupa 2 ani de zile la gradinita ...inca mai plang cand aud de ea..:(

JR plange si de cate ori trecem pe langa gradinita...si imi spune "mami, dar nu ma duci la gradinita, da????"

 

In rest...crestem, suntem isteti, ne plac copiii....am fost in vacanta la mare....am fost si la bunici...

 

Voi????/

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Buna.

Daca va intereseaza, aici gasiti incaltaminte si haine pt pitici mai mari si mai mici.Sunt de foarte buna calitate si au preturi foarte mici. Ce nu este pe stoc in principiu se poate aduce la comanda.

https://www.facebook.com/pages/Haine-Pentru-Copii-Si-Parinti/170496303145610

 

O zi buna va doresc.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...