Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Neurochirurg bun si disponibil urgent, va rog!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 12
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui Natasa
Marius, un copil are nevoie URGENTA de ajutor si singura ta grija a fost mutarea subiectului unde nu se uita nimeni doar pentru ca asa spune regulamentul?? Nu astept raspuns, mi-am adus aminte cu tristete de ce ma retrasesem de pe forumul asta.
Sincer, si fara alte polemici eu m-am gandit ca e foarte bine pus subiectul aici (fara sa stiu ca l-ai postat altundeva inainte)..avand in vedere contextul cu Moni70...chiar intra multa lume aici... Doamne ajuta sa primesti cat mai repede un raspuns salvator! Imi pare rau pentru situatia descrisa de tine si sper ca Dumnezeu sa il aiba in baza pe puisor! are mama 2 baieti : ANTONIO MIHAI (29.05.2004) si ALEXIAN GABRIEL (07.11.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrators
cele mai rapide reactii le primesti daca pui topicul la forumul de panica. Cred ca Marius te-a ajutat, draga Natasa. Succes si sanatate! Sanatate si o zi cu soare va doresc! ************** Linkurile mele: [url="www.supereva.ro"] Supereva.ro [/url]| [url="http://mirelablog.supereva.ro/dblog/"]Blogul meu[/url] | [url="http://www.facebook.com/#!/desprecopiicom"]DC pe Facebook [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Natasa
Marius, un copil are nevoie URGENTA de ajutor si singura ta grija a fost mutarea subiectului unde nu se uita nimeni doar pentru ca asa spune regulamentul?? Nu astept raspuns, mi-am adus aminte cu tristete de ce ma retrasesem de pe forumul asta.
E o remarca de prost gust. Ti-am mutat solicitarea aici tocmai pentru ca in cazuri de urgenta sunt sansele cele mai mari de a avea un raspuns. Aceasta sectiune este mai speciala si chiar este privilegiata dar si conditionata. Nu stiu de ce anume te-ai retras de pe forum si nu cunosc sensul si acestei remarci. Daca doresti sa iti repozitionez mesajul este suficient sa imi spui unde anume in fond chiar este un serviciu ce ti l-am facut fara sa ma roage nimeni. O zi buna iti doresc! [url="http://www.romleas.ro/Rosia%20Montana/"]Ce nu stiu romanii despre aurul lor![/url] [url="www.romleas.ro/eu"]Eu pur si simplu[/url] / [url="www.romleas.ro/legi/index.html"]Pagina legislativa[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...