Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Aradence DC (174) - Adio Moni!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui adablackcat
Vorbit cu Mada la telefon.Tren de noapteid="black">Licurici dragBazar umanitar DC
align="right" id="quote2">Poate ii sugerezi tatalui ca exista proceduri de urmat pentru a beneficia copiii de pensia de urmas si e dreptul lor legal si este vorba de drepturile lor banesti pe o perioada de timp destul de lunga si nimeni nu o sa vina sa faca nimic in locul lui si ar fi pacat sa nu faca aceste demersuri.eumada ii va spune exact procedura de urmat si nu numai.Despre asta este vorba.Ce nu stiu romanii despre aurul lor!Eu pur si simplu / Pagina legislativa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Maria_Rubi, [grup] pumnii stransi si de la noi sa fie totul ok [flo]

 

____________________________________________________id="red">

 

Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,

inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra

obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,

botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.id="black">id="size1">

_____________________________________________________id="red">

 

Au nevoie de noi:id="black"> Iuliaid="red">[floare3] Alexid="green">[flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui maria_rubi
Buna.Dupa cum v-a spus Flavia, am doua alunite care nu-i plac doctorului, el crede ca nu sunt maligne, dar au potential. Biopsia e relevanta.Maine am programata interventia.Mama Mareiid="red"> si a Doreiid="red"> Tren de noapte id="black"> TUTU-uri Handmade id="blue">
align="right" id="quote2">Cris [pup] Ai sa vezi ca totul va fi bine [flo]id="black">id="Comic Sans MS">id="right">id="size1">Claudia id="red">[vampa] si Raul-Andrei id="blue">[bonjovi]id="navy">id="Comic Sans MS">
[flo]Tren de noapte! Ramas bun, prietena draga![flo]id="black">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Flavia, maine de dimineata am evaluarea si pe 5 septembrie s-a stabilit examenul la Timi. Tremur un pic de emotie, dar nu ma las!

Bogdi este un dulce, ne place despre el, sa-ti traiasca!

Maria_rubi, tin pumniii, dar oricum ne zarim la prima ora.Eu imi pregatesc dosarul, imi calc rochia...de invatat, de miercuri incolo. Si cand ma gandesc ca peste 2 saptamani vine infanta acasa... ce a trecut vara asta.

O seara buna va doresc...maine nu apuc sa intru sa dau cafeaua...poate pranzul, daca scap.

[pup] everyoneid="Comic Sans MS">id="purple">

 

Fiecare sut....e un pas inainte!!! id="blue">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...