Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Aradence DC (174) - Adio Moni!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata!

[cafea] si tratatii pentru toata lumea.

Am de aseara o durere de parte stanga a capului de mor. Ochi+nas+arcada+tampla+juatatea stanga a capului, pana in spate.

Nu am inscris inca fata, astept sa vina si ea, sa mergem impreuna, sa-si aleaga.

Imi place sa o las sa se implice.

O zi racoroasa sa aveti!id="Comic Sans MS">id="purple">

 

Fiecare sut....e un pas inainte!!! id="blue">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor am o problema si va rog sa ma ajutati. Poate tu Alina reusesti.

 

Ilinca mi-a facut impetigo. Este o boala de piele contagioasa. Normal trebuia izolata, dar eu nu mi-am dat seama ca e asa ceva decat acum, si oricum n-am cum sa o izolez. Stiu ca tratamentul consta in aplicatii locale cu crema cu antibiotic, dar nu stiu ce anume as putea sa dau.

 

Daca ma puteti ajuta cu denumirea vreunui unguent sa pot suna la prietenii din Bucuresti sa-mi cumpere.

 

Daria- 29.01.1999id="size2">id="purple">id="Verdana">;Alex - 07.02.2003id="Verdana">id="blue">id="size2">;Matia - 31.10.2006id="Verdana">id="blue">id="size2">;Victor -28.03.2008id="blue"> Ilinca- 18.04.2011id="size2">id="purple">

 

Moni(Monica70) are nevoie de noi! Haideti sa-i fim alaturi! [flo]id="size3">id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miha, ce cred eu ca merge mai bine si e ok si la copii e Fucidin, unguent.

 


Alinaid="purple"> [vampa] cu id="Trebuchet MS"> Adelinaid="Trebuchet MS">id="red"> [8**](31.08.2006id="Times New Roman">) & id="navy">Dragosid="blue">id="Trebuchet MS"> [bonjovi](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue"> poze

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alinamoro,

ti am dat acum un pm , pup.

Pup toate aradencele [flo]

 

edit: daca e careva dintre voi online si are ont pe FB, va rog sa mi dati un pm, multumesc frumos [asia][flo]

 

____________________________________________________id="red">

 

Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,

inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra

obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,

botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.id="black">id="size1">

_____________________________________________________id="red">

 

Au nevoie de noi:id="black"> Iuliaid="red">[floare3] Copiii Monicaiid="purple">[flo2] Alexid="green">[flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, care aveti FB...am distribuit pe peretele meu pagina unui concurs, se castiga un ghiozdan, trebuie sa va inscrieti si sa dati like la pagina respectiva.

Mamagiuliei a fost cu ideea sa adunam cat mai multe lik-uri si sa-l castigam pentru Diana.

 


Alinaid="purple"> [vampa] cu id="Trebuchet MS"> Adelinaid="Trebuchet MS">id="red"> [8**](31.08.2006id="Times New Roman">) & id="navy">Dragosid="blue">id="Trebuchet MS"> [bonjovi](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue"> poze

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Diana are si ghiozdan si de toate pentru scoala. Asa a spus Ramona. Singurul lucru ce nu-l mai gasesc e penarul cumparat de Monica [q]

 

EDIT...am dat like pe pagina si l-am distribuitid="black">id="Comic Sans MS">

 

id="right">id="size1">

Claudia id="red">[vampa] si Raul-Andrei id="blue">[bonjovi]id="navy">id="Comic Sans MS">

 

 

[flo]Tren de noapte! Ramas bun, prietena draga![flo]id="black">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Claudelu, m-am gandit ca Monica s-a gandit la toate. Doamne, ma apuca plansul :(((

Dar un cadou e un cadou si pe astea le poate lasa de rezerva cand trebuiesc celelalte spalate, asa m-am gandit eu, sper sa nu supar pe nimeni.

 

____________________________________________________id="red">

 

Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,

inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra

obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,

botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.id="black">id="size1">

_____________________________________________________id="red">

 

Au nevoie de noi:id="black"> Iuliaid="red">[floare3] Copiii Monicaiid="purple">[flo2] Alexid="green">[flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...