Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Pestisori...pestisori... <72>


Recommended Posts

  • Răspunsuri 151
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ziua buna sirenetelor [:)]... Acus, acus, se incheie sezonul sarbatoririlor... deci, haideti cat mai multe la dat din innotatori [titanic]! Mno [:)]... Nafi, multa sanatate [grup] puiutului tau [pup] si sa apara odata soarele [8D], dar nu asta cu dinti care e acuma... Sanatate multa [flo]! Baby, si tu disparusi... pe unde? [:)] Celelalte... o zi frumoasa sa aveti [pup]! O sambata placuta tuturora [flo]! [hia] Ne mai 'vedem/auzim'... [fuga]...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si cateva zambete [:)]:
  • Un german pe aeroport in Paris. Vamesul francez se uita la pasaport si intreaba: - Ocupation? La care neamtul: - No, no, just visiting!
  • Un politist, vorbind cu Moartea si notand in carnetel: - Deci, ziceti ca, inainte sa intrati in Romania aveati coasa!?
  • Suna telefonul noaptea. Barbatul: – Daca e pentru mine nu sunt acasa. Nevasta raspunde: – Este acasa! Barbatul: – Ce ti-am spus femeie??? Nevasta: – A fost pentru mine!!!
  • - Nevasta-mea ma saruta de fiecare data cand vin acasa. - Asta da afectiune! - As, e investigatie!
  • El si ea la restaurant. Ea, sorbind dintr-un pahar de vin: - Sa stii ca nu poate fi vorba de sex inainte de casatorie. El: - Atunci, suna-ma dupa ce te casatoresti.
  • La birou s-a produs o eroare fatala, cu consecinte grave. Seful, enervat la culme, intra in birou si striga la subaltern: - Care dintre noi doi e idiot – tu sau eu? Subalternul, linistit: - Sefule, oare cu experienta si precautia dumneavoastra ati fi putut sa primiti la serviciu un idiot?
  • La piscina, supraveghetorul urla disperat la un baietel: - Nu mai face pipi in piscina!!! Copilul, foarte mirat si rusinat: - Dar toata lumea face... Supraveghetorul urla si mai tare: - Da, dar nu de pe trambulina!!!
([:D]) O zi frumoasa tuturora [floare3] si o saptamana cat mai linistita si placuta [pup]! Sanatate multa! [hia] [fuga]................ [:)]...............
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc de urari Tethys![pup] In sfarsit l-am repus pe picioare pe pisi mic si ieri l-am dus la camin dupa o saptamana de stat acasa. Apoi m-am dus si am sarbatorit cu o sedinta prelungita de shopping! [pk][:D] Ieri a fost si o vreme superba, cald si soare. astazi vad ca iarasi s-au adunat norii [bang] Abia astept sa vina vara ( sa ma plang de cald![8D]) Va pupic pe toate si spor in tot ceea ce faceti![pup] Pasim in noul an cu speranta ca va fi [cool] si distractia va continua in formula trio [bum] Povestea lui Ricky http://forum.desprecopii.com/forum/log.asp?log_id=154629
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Citat:
citat din mesajul lui babylina
Buna Daniela , Uite pe aici in baltuta hotarata sa tin paginile pline anul acesta. Ma uitam pe aici si am vazut a sunt persoane care nu au mai postat din 2011. ( uite cine vorbeste[:I])... Dar a trecut timpul.... Parca mai ieri povesteam despre experienta mea cu intarcatul si astazi am cavaler mare de gradinita . Eu la fel, tot din fata profil din profil nu ma vad, am devenit putin colega cu Marami ( stie ea de ce) ( daca nu sa vina sa ii povestesc).Mi-am schimbat doar culoarea parului.Eu am tarat piciorul cand am revenit, sper sa se reumple baltuta..Te pup
align="right" id="quote2">[wow][wow][wow] Sorry, duc lipsa exclamarilor, parantezelor si a altor semne de punctuatie...tastatura, bat-o vina...id="size1">Before you judge me, try hard to love me. MJid="size1">id="red">I miss u, sis!id="black">id="size1">Shi va...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Vai de cand nu am mai trecut pe aici s-a schimbat si fata forumului .....Ce sa va zic , nu am prea multe noutati , am job dar e asa si asa ..iar in rest sper la alte schimbari in viata mea .

Voi ce mai ziceti ce mai faceti ? Cred ca e totul in parametrii normali, nu-i asa ?

Va pup si multa sanatate si incredere si iubirea !:-)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

[flo2]

Nici sa nu mai recunosc pe aici , o noua fata a forumului ......vad ca e liniste in baltuta ...eu sunt cam accidentata , am un picior lovit rau ...am nervi , ma doare , nu pot merge ca lumea ...ce sa va zic . se pare ca Dumnezeu mi-a dat o incercare ...dar tot cu ajutorul lui imi voi reveni ... [ruga]

Voi ce mai faceti , ce mai ziceti ? Sunteti in vacanta , concediii , la mare sau la munte ? Carma , tu cum mai esti cu sanatatea ?

Tethys , tu cu nazdrvanul de Robert ce mai faci ? 

Nafi tu ce zici ?Esti bine ?

 

Va sarut cu drag si dor si sper sa ne mai adunam pe aici ! [si-eu]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...