Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Pestisori...pestisori... <72>


Recommended Posts

Iaca..ca se anima baltoaca, neamuleeeeee.....[aerob]

 

 

Marami...peii...gazele mele is racite...[q]

 

"Scrie o poezie cu UNISOL in bucatarie"id="red">id="size1">

Citat:

" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Senecaid="green">id="size1">id="navy">
id="left">id="Georgia">
align="right" id="quote2">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 151
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

  • 5 weeks later...
Buna seara ! Am mai intrat si ep aici ca sa nu credeti ca am disparut .Vad ca s-a animat pentru ceva timp baltuta dar cam atata ....[q]hai fetelor adunarea [pup][pup] Carma , imi pare rau de pisic ?Iei altul si trece supararea.[flo]Esti bine ?[pup][pup][pup] Marami , draguta sigur scapam dar eu nu cred ca asa curand dar luptatoare cum ne stim a fi nu ne lasam , innotam in tot felul de ape [pk][pk]Ce mai faci ? Fetele ?[pup] Danuta , arati super si felicitari pt . silueta ![olala]Ce mai face Andrei ? Mai danseaza ? Alina, Pufymic ..etc va pupacesc! Dany 'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata ![pup][pup]

 

Carma , multa sanatate ! Cum mai esti ? Ai grija maxima ! [flo]

Eu sunt ok cu ale mele , tot fara job ...am fost plecata vreo 2 saptamani pe la Bacau si a fost f bine .

 

O zi faina la toata baltuta ![pk]

 

Dany

 

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

 

 

 

id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui daniela_daneza
Buna dimineata ![pup][pup]Carma , multa sanatate ! Cum mai esti ? Ai grija maxima ! [flo]Eu sunt ok cu ale mele , tot fara job ...am fost plecata vreo 2 saptamani pe la Bacau si a fost f bine .O zi faina la toata baltuta ![pk]Dany'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"id="red">
align="right" id="quote2">ouff Dada....dar cu moralul esti tot SUS ceeace e OKO zi buna eu prepar porc cu gutui!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui carmaw
Citat:
citat din mesajul lui daniela_daneza
Buna dimineata ![pup][pup]Carma , multa sanatate ! Cum mai esti ? Ai grija maxima ! [flo]Eu sunt ok cu ale mele , tot fara job ...am fost plecata vreo 2 saptamani pe la Bacau si a fost f bine .O zi faina la toata baltuta ![pk]Dany'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"id="red">
align="right" id="quote2">ouff Dada....dar cu moralul esti tot SUS ceeace e OKO zi buna eu prepar porc cu gutui!!
align="right" id="quote2">[pup][pup][pup]pai altfel nu se poate si sunt convinsa ca va iesi soarele si pe strada mea [pk][pk]yam yam, suna bine ce faci tu akolo ...pofta buna si da reteta sa fac si eu [pofta][pofta]Va pup de va sar solzii pe toate [pup][pup][pup][pup]Dany'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

DaDa,pestisoarelor uitati reteta la porc cu gutui

e usor:

Deci am prajit putin bucatelele de porc,morcovul,gutuile curatate,apoi un turnat putin alcool si am flambat!

Intr o alta tigaie am ars niste zahar brun pe care l am stins cu apa

Apoi am pus totul impreuna si am adaugat sare piper scortisoara ,1 cub Vegeta, mirodenii.Ingrosat putin cu faina neagra si apa

La cuptor pina cind porcul (taiat mic ) a fost facut.

Servit cu menta deasupra(verde) cartofi prajiti ,vinisor, si salata

pOFTA BUNA

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
Salutare fete! [olala] Mi-am zis ca sa mai intru si pe aici ca m-am saturat de ejobs, bestjobs, fb si alte site-uri ...ce sa mai zic [bang], am o stare mai naspa dar imi revin eu [:D],,,,daca mi-as gasi job as mai fi cat de cat ok ..nu am noutati , sunt pe linia de plutire ....iar sarbatorile care vin sper sa aduca si ele ceva bun [pk][pk]...voi ce faceti ? Cred ca sunteti bine , sper ![alcool] Va pup![pup] Dany 'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Buna seara !Credeam ca voi gasi cel putin o pagina scrisa dar vad ca nimic ...unde ati disparut , ati inghetat in apele teritoriale , sper ca nu [:D]sper ca ti fost cuminti si a trecut mos Nicolae pe la voi si acum il asteptati pe celalat mos [pk] va pup si ne mai auzim !Toate la fel la mine ![pup] Dany 'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...