Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Pestisori...pestisori... <72>


Recommended Posts

  • Răspunsuri 151
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

[:D][:D][:D]ce imi place cand citesc macar 2 pagini , 3 ....asa asa , imi place si sper sa continuati ! Carma , sarumana pentru masa , si capul sus ! Cu voia lui Dumnezeu toate se aranjeaza ![pup] Baby , ce faci ? Care e treaba ?[flo] Nafi [pup][pup][pup] Dany 'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna Daniela , Uite pe aici in baltuta hotarata sa tin paginile pline anul acesta. Ma uitam pe aici si am vazut a sunt persoane care nu au mai postat din 2011. ( uite cine vorbeste[:I])... Dar a trecut timpul.... Parca mai ieri povesteam despre experienta mea cu intarcatul si astazi am cavaler mare de gradinita . Eu la fel, tot din fata profil din profil nu ma vad, am devenit putin colega cu Marami ( stie ea de ce) ( daca nu sa vina sa ii povestesc). Mi-am schimbat doar culoarea parului. Eu am tarat piciorul cand am revenit, sper sa se reumple baltuta.. Te pup
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua !

 

Baby , mersi de cafea ! Felicitari cu intarcatul si succes cu gradinita ! Ii place ? Te-ai angajat ?[flo]

 

Eu am pregatit pranzul ; fasolica cu costita preparata rustic eaxct asa cum trebuie si gogonele murate ! Pofta buna si poftiti ![pofta]

 

Si un banc in ton cu buctaria "Dou#259; prietene #351;i vecine :

#8722; Vai drag#259;, dar ai avut azi noapte multe orgasme, te-am invidiat. Ce metod#259; ai folosit ?

#8722; Vai tu, a venit Mirciulic#259; al meu, cu o nou#259; metod#259;, este mortal#259;.

#8722; Spune-mi repede #351;i mie, cum e ?

#8722; M-a pus pe masa din buc#259;t#259;rie #351;i el în piciore, eu fiind cu cracii dup#259; um#259;rul lui . Este perfect, nemaipomenit.

#8722; Am s#259; încerc #351;i eu.

A doua zi, a doua o întreab#259; pe prima vecin#259;.

#8722; Cum nu a fost bine? Am auzit urletele lui Gicu al t#259;u.

#8722; Ba da drag#259;…. a fost foarte bine…. pân#259; când Gicu #351;i-a prins coa*ele în sertarul de la mas#259;."[:D][:D][:D][:D]

 

Revin !

pupici ![pup][pup][pup]

 

Dany

 

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

 

 

 

id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daniela, asta cu intarcatul e veche, de acum 2 ani. LA gradinita este al doilea an. Este adevarat ca i-am schimbat acum gradinita ca sa pot sa ma angajez. NU e foarte incantat pentru ca acolo trebuie sa manance, el avand o mare problema cu mancatul, dar este ok, mananca acolo, doarme acolo, se ajoaca si la 5 il iau acasa. E mai lipit acum de mine ca niciodata dar... trebuie si asta. nu mai stiu parola de la malul comun ( si nici mailul), ca puneam poze .
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pupam baiatul gradinar ![pup]Succes in gasirea de job![flo]

Poti sa imi da-i poze pe mess ca esti in lista ![pk]

 

 

Intr-o benzinarie, un proaspat pensionar alimenta, atent sa nu depaseasca 10 lei, Dacia sa subreda model 1982.

La pompa de alaturi, o tanara superba coboara dintr-o la fel de superba decapotabila, cautand zadarnic din priviri un pompagiu.

Omul nostru, se ofera fastacit sa o ajute.

Dupa un schimb sumar de amabilitati omul isi ia inima in dinti si isi exprima fatis nedumerirea:

- Domnisoar#259;, eu am lucrat 40 de ani la stat si nu am reusit sa imi cumpar decat Dacia asta pe care o vezi. Dumneata ce servici ai sau cu ce te ocupi de iti permiti asemenea bijuterie de la varsta dumitale atat de frageda?

- Cu sex oral, tataie, raspunse amuzata.

- Cum, zise omul iesindu-i ochii din orbite, adica iei m...e?

- Nu, tataie. Eu fac sex oral. m...e ai luat dumneata, timp de 40 de ani, muncind la stat...[:D]

 

 

 

 

Un Boeing 747, o curs#259; de noapte, o stewardes#259; superb#259;, cu un decolteu devastator, se apleac#259; deasupra unui pasager care era mai mult adormit #351;i îl întreab#259; înceti#351;or:

- Dori#355;i lapte sau ceai?

Pasagerul cu ochii la decolteul ei:

- În care este lapte #351;i în care este ceai?

 

 

 

 

 

 

 

 

La varsta de 50 de ani femeia primeste din partea barbatului o sticla cu lapte.

Nedumerita il intreaba:

- Dar de ce draga tocmai o sticla cu lapte?

- Pai draga mea nevasta:

* la 20 de ani erai fermecatoare ti-am adus o floare.

* la 30 erai dulce, ti-am adus o cutie cu bomboane de ciocolata si o sampanie.

* la 40 erai fierbinte… ti-am adus o paine calda.

* insa acu la 50 te-ai facut cat o vaca si ti-am adus niste lapte.

Insa femeia ii da replica:

- Da dragul meu asa e, dar:

* la 20 de ani eram eu ca o floare, insa nu tu ai rupt prima petala.

* eram eu la 30 ca o sampanie de dulce insa tu ma agitai… altii ma sorbeau.

* la 40 eram eu fierbinte ca o paine, insa tu lingeai coaja, altii mancau miezul.

* iar acum la 50 oi fi eu ca o vaca, insa cand pleci tu de acasa vin taurii la usha si intreaba: Boul e acasa?

 

 

ca sa va fac sa zambiti asa de dimineata ![flo]

 

 

 

 

 

Dany

 

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

 

 

 

id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...