Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Pestisori...pestisori... <72>


Recommended Posts

nafi, in poza esti f.frumoasa, dc vrei sa te tunzi? te prinde parul lung! [;)]

 

 

Citat:

" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi id="pink">cu invataturile si sfarsesti id="pink">cu pildele.."-L.A.Senecaid="pink">id="limegreen">id="size1">id="navy">
id="left">id="Georgia">
align="right" id="quote2">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 151
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Citat:
citat din mesajul lui My_Lady0091
nafi, in poza esti f.frumoasa, dc vrei sa te tunzi? te prinde parul lung! [;)]
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi id="pink">cu invataturile si sfarsesti id="pink">cu pildele.."-L.A.Senecaid="pink">id="limegreen">id="size1">id="navy">
id="left">id="Georgia">
align="right" id="quote2">
align="right" id="quote2">Merci [pup] Lungimea parului sa stii ca nu ma deranjeaza...si mie imi place cu parul lung si cred sa-l mai tin lung vreme buna de aici incolo. Dubiile mele erau in legatura cu alegerea culorii de par cand ma voi decide sa ma vopsesc avand in vedere ca imi tot rasar ghiocei in par in ultima vreme[:D].[flo]Pasim in noul an cu speranta ca va fi [cool] si distractia va continua in formula trio [bum]Povestea lui Rickyhttp://forum.desprecopii.com/forum/log.asp?log_id=154629
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Citat:
citat din mesajul lui babylina
buna dimineata! Eu am uitat sa mai scriu pe aici....batranetea. Vine primavara......... A inceput februarie! POftiti la ceai, cafea, apa plata si apa cu bule special pentru Naf. Va[pup]
Neatza' ![flo] Multumesc pentru apa cu bule![:D][pup] Ne-am cam dat la fund vad! pe unde sunteti fetelor? Eu am o groaza de treburi azi ...nici nu stiu de unde sa incep! Va pupic si va doresc un sfarsit de saptamana cat mai placut![pup] Pasim in noul an cu speranta ca va fi [cool] si distractia va continua in formula trio [bum] Un vot va rog! :-) http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=miss%20odiseea%20sarcinii%20editia%202&page=8 Povestea lui Ricky http://forum.desprecopii.com/forum/log.asp?log_id=154629
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele

Am revenit din ro iar ma bat cu escrocii de la WIZZ AIR care mi au luat fraudulos 20e

Acus facem valizele caci schimbam simbata locatia,de luni merg in franta sa vad de unde incep cu reintegrarea

M au programatde abia pe 8 martie cu spitalizarea

Grozavie cu birocratia asta!

Va pup pe toate[pk]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

 

Din pacate, la mine nu functioneaza azi youtube -ul... asa ca, fara muzica [:I]... dar, dam drumul la sarbatoreli.. da sau nu? [:I] ce ziceti? [:)]

 

 

Babyid="blue">, [s] "LA MULTI ANI!"id="red"> [s] si sa ai parte azi de tot ce iti doresti tu mai mult!!! [pup] Multa fericire, sanatate si implinire din partea mea [bis]! [s] "LA MULTI ANI!"id="red"> [s] [pup] [pup]id="Georgia">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...