Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Abdomen Xtraplat (56)


Recommended Posts

Pai daca ai scos tricourile mulate inseamna ca ai fizic pentru ele :) Inca nu mi-am facut pozele de "Before" dupa Asylum [bang] Schimbari sint peste tot, muschii sint mai pronuntati, grasimea e mai putina, ramasitzele de celulita s-au dus si ele. Foarte ciudat insa, asta e primul program care nu mi-a "daramat balcoanele" ca sa ma esprim asa :) Totul s-a micsorat, tonifiat, dansele au ramas pe pozitie [:D] Nu acelasi lucru pot sa spun si despre Insanity. Cind il faceam constant slabisem mai mult si pierdusem o dimensiune la cupa. Imi place mai mult Asylum din multe puncte de vedere... Dorsilia, eu numar nici o calorie...mi se pare aiurea sa-mi numar dumicatii. Regulile sint altele: mincare sanatoasa, facuta in casa, cruditati multe, fara junk, fara dulciuri "rele" SI totul in cantitati rezonabile. Suna realist? Ok, incep primul capitol din Body Beast, varianta "Lean Beast": dureaza 3 saptamini si se cheama "Build". Azi am Chest and Triceps. Urmeaza 5 saptamini de "Bulk", apoi alte 4 de "Beast". Asa e structurat programul pe 3 faze cu sisteme diferite. La atac! [poc] "*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"* “ True health is a journey not a destination, a process not an event, a habit not a diet. " "You aren't going to get the butt you WANT by sitting on the one you HAVE" [:)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui Marina
nu pot sa arunc cantarul, sunt intr-o relatie de dependenta bolnavicioasa fatza de el. Dar mi-am scos tricourile mai mulate sa se vada abdomenul. Se pune?[:D] Marina
Nu se pune [;)] Dar cu o poza la profil mai merge, sa vada si ochiul nostru critic [:D] Glumeam sa stii. Pe mine m-ai convins ca arati beton la ce parametri ai declarat zilele trecute si la cat sport faci de ceva vreme. Mami de Ana Maria(18.12.2004), Elisa Andreea (09.12.2008) si Iulia Alexandra (14.08.2010)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

gata am venit din vacanta, a fost tare bine, m-am relaxat, am mincat, am facut plaja, si am lenevit cit am putut de mult. acum ma apuc de treaba, azi am facut cu chalene burn it off, am transpirat de numa' desi are numai 33 de minute. se cunoaste ca in ultimele 3 saptamini n-am facut sport. de miine studiez "problema" cu insanity, m-as apuca dar "mi-e frica" [indecis] mi-am comandat si eu cartea "the hormone diet" si abia astept sa soseasca, s-o citesc si sa ma fac mai desteapta [pk][:-@] trebuie sa-mi fac un plan si cu mincarea [bibe]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ma faceti sa ma simt si prost cu atatea laude, mi-o iau in cap Ieri pentru prima data in 3 sapt am sarit sportul. am plecat chitita pe la 6 sa ajung acasa si sa ma auc de insanity dar am avut maxima placere sa fiu oprita de politie pe drum. Control cu scop clar , capatat spaga. Mi-a controlat actele, asigurarea (nimeni nu-si face asigurare la masina in angola dar noi avam si era valida). Carbet angolez, documentele ok la masina, copie legalizata de la pasaport, triunghi, stingator de incendiu, pana i-a venit omului ideea salvatoare ca nu am imputernicire sa conduc masina firmei. Si cica asta e trebuie sa-mi confiste masina. am zambit frumos i-am spus OK si am zis sa-mi faca proces verbal sa i-o predau. S-a uitat ala la mine 5 min, i-a luat mult sa proceseze femeie blonda, vorbind o portugheza de balta, nici un semn de negociere si ii mai da si masina . S-a dus sa discute cu un coleg , au mai analizat situatia inca 10 min, au vazut ca nu e rost de spaga , a venit al doilea politai mi-a dat actele si mi-a zis sa plec. Am zis frumos obrigada si dusa am fost. Cand am ajuns acasa pe la 8 jumate asa numai chef de insanity nu am mai avut. si culmea culmilor am si gatit, am zis ca imi iau azi mancare sanatoasa la mine etc etc. Evident am uitat-o dimineatza in frigider asa ca macar am ce manca la cina:) Azi am antrenament, o ora si jumatate transpirat intens. Marina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Marina, ce tare ai fost! [:D] Dorsilia, ma bucur ca au noima vorbele mele :) Alicia, bine ai revenit! Chalene Extreme e fain! One of my favourite! Slabuta miscarea la sportive...unde-i restul lumii? Caro, Ioachim, mersi. Intru acum la runda a doua: Legs. Ieri a fost interesant...imi trebuie greutati mai variate, astea de le am nu-mi ajung. Ieri am mincat la un vegetarian cafe...yumm! o farfurile plina de vegetale organice cu hummus, lots of kale, quinoa, cucumber salad, avocado/celery/tomato salad, cooked squash, etc [pofta] nu suna grozav dar pe cuvint ca a fost delicios :) daca as putea m-as muta peste drum sa maninc acolo mereu... "*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"* “ True health is a journey not a destination, a process not an event, a habit not a diet. " "You aren't going to get the butt you WANT by sitting on the one you HAVE" [:)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vai, Marina, bine ca totul a trecut. Se intampla des? Te-ai descurcat super. Meritai si o sampanie, nu numai sa sari sportul. Allure - chiar ca suna super combinatia de care povestesti. Yummy! Mie chiar imi place - macar am noroc ca din instinct imi plac chestiile sanatoase [:D] Caro - bafta la sport si tie, nu te lasa! Eu am mers pe jos cele 40 min pana la servici si mi-am inceput ziua cu o portocala, la pranz am supa de rosii cu oua fierte, si la cina o salata mare cam in stilul povestit de Allure. In rest, banane si pepene!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am terminat Beast Legs...wow! interesante exercitii, cu greutati mari (3 seturi: heavy, heavier, heaviest) cred ca maine o sa merg cu greu :) Deus, unde esti? ziceai ca revii....ne lipseste intelepciunea ta [flo] "*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"* “ True health is a journey not a destination, a process not an event, a habit not a diet. " "You aren't going to get the butt you WANT by sitting on the one you HAVE" [:)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...