Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Spune ce te-a suparat!


Recommended Posts

Pentru fetele pe care nu le ajuta sotii: e greu si aveti mult de luptat. Rabdare, rabdare, blandete si vorbe bune. Altfel, nu stiu ce sa zic... Cred ca si mama are un rol important. Uite, din punctul asta de vedere trebuie sa-i multumesc soacrei, nu pot doar s-o critic [:D]: l-a invatat pe sotul meu sa faca de toate, iar el acum ma ajuta foarte mult. Sau i-a placut lui sa faca treburile gospodaresti de mic, nu stiu... dar acum e bine ca am ajutor. Pentru mamici: or fi si astrele de vina, si hormonii, s-or fi strans si suparari din trecut, care izbucnesc acum. Pe mine ma enerveaza recomandari de genul: "Gandeste pozitiv si o sa treaca", asa ca nu vi le dau. Gandesc pozitiv-pozitiv, da' cateodata viata te mai izbeste cu ceva in cap si trebuie sa faci ceva, nu poti sa gandesti pozitiv nonstop. Linistiti-va, aveti nevoie putin timp in singuratate, sa trageti adanc aer in piept, numarati pana la 10, daca puteti ascultati muzica preferata, reamintiti-va de o pasiune veche, pictati, coaseti, cantati... Plimbati-va in parc si mancati o inghetata. Va imbratisez si va trimit ganduri bune! [flo][flo][flo] Mami de Robert (07.07.11)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 68
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

si eu sunt azi suparata amarata trista cu corabiile toate inecate mama (verisoara mea) unui pui mic de trei ani s-a stins in aceasta dimineata in urma cu doua luni a picat ca un traznet diagnosticul de metastaze cerebrale... nu s-a mai putut face nimic fetitza de 3 ani e cu noi, sta cu copiii mei de doua luni Alinuk[copil] si ostrogotzii din dotare: Andu mik (3 ani) si Teo voinik (5 ani) [url="http://meseriademama.blogspot.ro/"] vacantele copilariei...[/url] ............................................................................ Nimic nu-i intamplator! ............................................................................
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui alinuk
si eu sunt azi suparata amarata trista cu corabiile toate inecate mama (verisoara mea) unui pui mic de trei ani s-a stins in aceasta dimineata in urma cu doua luni a picat ca un traznet diagnosticul de metastaze cerebrale... nu s-a mai putut face nimic fetitza de 3 ani e cu noi, sta cu copiii mei de doua luni Alinuk[copil] si ostrogotzii din dotare: Andu mik (3 ani) si Teo voinik (5 ani) [url="http://meseriademama.blogspot.ro/"] vacantele copilariei...[/url] ............................................................................ Nimic nu-i intamplator! ............................................................................
sincere condoleante,of de ce oare trebuie sa se intample atatea tragedii?[q] Mami de ingerasi :David(25.10.2006)Paul (15.05.2009)si Anastasia(25.02.2011).
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui alinuk
si eu sunt azi suparata amarata trista cu corabiile toate inecate mama (verisoara mea) unui pui mic de trei ani s-a stins in aceasta dimineata in urma cu doua luni a picat ca un traznet diagnosticul de metastaze cerebrale... nu s-a mai putut face nimic fetitza de 3 ani e cu noi, sta cu copiii mei de doua luni Alinuk[copil] si ostrogotzii din dotare: Andu mik (3 ani) si Teo voinik (5 ani) [url="http://meseriademama.blogspot.ro/"] vacantele copilariei...[/url] ............................................................................ Nimic nu-i intamplator! ............................................................................
Alinuk...[grup]..deja e mult prea mult..... Ce sa spun? Macar puiul ei e in siguranta si are o familie....altceva....nu ma duce capul....[bang][bang][bang] Madalina Copiii gasesc de toate în nimic. Adultii, nimic în toate."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citind despre tristetea lui Alinuk ma apuca deznadejdea. Daca se intampla ceva cu mine sau cu sotul meu (Doamne fereste pe toata lumea)copiii mei nu vor nimeri prea bine. N-ar avea cu cine sa ramana. Trist... foarte trist. Condoleante Alinuk. Ai tot respectul meu pentru sprijinul acordat copilei. [flo][flo] http://family.webshots.com/photo/2131921170104344787BlsfCF
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...