Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mi se raresc sprancenele


Recommended Posts

Sabina, si eu am o forma f frumoasa si ma pensez f putin, ce creste asa, putin pe langa forma. Problema este ca ele se raresc in mijlocul sprancenei, unde nu am de ce sa ma pensez... Mi-am luat azi ulei de ricin si promit sa fiu constanta in utilizare. Imi voi cumpara si Mavala A si sper sa iasa ceva din asta. Andacos, eu am folosit cu mare succes combinatia de Sapun Moale si Cheltsop de la Hofigal. Este un tratament care isi face efectul dupa numai 8 zile (se aplica din 2 in 2 zile). Dupa 8 zile nu-ti mai cade parul si apoi, folosit in continuare cam 1 data pe sapt, il indeseste. Caro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 15
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ai probleme cu tiroida?! eu am aceeasi problema ca si tine, din cauza tiroidei. Dupa ce am inceput tratamentul hormonal si au revenit si sprancenele// poti sa dai cu ricin sau argan = zero :( Corina mama domnisoarei RALUCA si a bebelasei FRANCESCA http://family.webshots.com/photo/2925218030098531596UGNuSg?vhost=family
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui carolinah Andacos, eu am folosit cu mare succes combinatia de Sapun Moale si Cheltsop de la Hofigal. Este un tratament care isi face efectul dupa numai 8 zile (se aplica din 2 in 2 zile). Dupa 8 zile nu-ti mai cade parul si apoi, folosit in continuare cam 1 data pe sapt, il indeseste. Caro
Multzumesc! ma potzi ajuta si cu vreun link ceva,sunt produse de farmacie sau...? Dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Eu le-am ras asta iarna, vb la modul cel mai serios si nu glumesc. Am aratat ca naiba cam 3 saptamani, dar am folosit un creion pentru sprancene profi si le-am dat forma dorita. Au crescut dese, mult mai dese ca de obicei. E destul de dura metoda mea,adica te cam sperii de tine asa fara sprancene, dar la mine a fost eficace[flo] uneori gandesc prea mult....
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...