Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

doctor neurolog bun


Recommended Posts

Va rog vreau un sfat ,am nevoie de un doctor neurolog bun.Sotul meu acuza dureri de cap, de ceafa am facut analize,tomograf nu iese nimic care ar putea cauza aceste dureri.Azi am facut si razele necesare pentru spondiloza ,nu are nici spondiloza.Nu-mi ramane decat sa plec la Bucuresti cu rezultatul de la tomograf in mana sa vad ce ne poate spune si acolo,insa am nevoie de recomandare pentru un medic ok. multumesc, Monikka [url="http://good-times.webshots.com/album/563700447BwEaXj"]vacanta Moeciu 2008[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 11
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Monica mergi la ce doctori crezi tu de cuviintza,sa fii tu impacata,eu itzi spun ca in cazul sotzului meu a functzionat masajul! La fel avea dureri groaznice d ecap,tot felul de controale,medicul i-a recomandat masajul pentru relaxarea muschilor spatelui(in zona omoplatzilor,a cefei)!Dupa 10 sedintze a cite 10 minute,nici acum dupa aproape un an nu mai acuza dureri de cap! Multa sanatate sotzului tau! Dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu pot sa il recomand pe dr. neurolog Gheorghe Vuzitas, are in jur de 40-50 de ani si mie personal mi s-a parut un om care stie ce face si ce spune, foarte bine pregatit, mi-a facut o impresie foarte buna Iar daca il intrebi, iti si explica foarte bine. Si mai stiu ca a fost decorat si cu un Ordin de Merit (scria pe parafa) A fost medic la Ministerul Administratiei si Internelor - Spitalul de urgenta "Prof. Dr. Dimitrie Gerota, acum are CMI si lucreaza la cabinetul sau din Dr. Taberii - Policlinica Cetatea Histria, lucreaza su cu Casa de Asigurari, asa ca poti merge cu trimitere de la medic de familie: http://urbo.ro/centre-medicale/policlinica-cetatea-histria-72433
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

andacos, am inceput masajul recomandat de medicul radiolog impreuna cu o usoara medicamentatie,daca nu cedeaza cred ca atac si oftalmologul(la ochi nu m-am gandit) si daca nu cedeaza voi apela la unul din cei 2 neurologirecomandati aici.Oricum..multumesc mult pentru toate recomandarile.....stiam eu ca nu ma lasati la greu...[flo][flo][pup][pup] Monikka [url="http://good-times.webshots.com/album/563700447BwEaXj"]vacanta Moeciu 2008[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neurolog ff bun si care a rezolvat ceea ce altii nici macar nu au banuit sau da dea un diagnostic este Dr. Vintila Roxanade la Medlife baneasa.. Noua ne-a placut mult de dansa si a fost singura care a pus un diagnostic mamei mele si i-a dat un tratament corespunzator. Simptomele s-au ameliorat si se simte mult mai bine.. Mi-a mai recomandat cineva pe Adina Petre de la Medlife Grivita, insa pe dansa nu o stiu personal.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...