Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

M-am bucurat pentru ca...


Recommended Posts

Dar de ce sa nu spunem pe aici si de ce ne bucuram? :) Daca tot am zis ca trebuie sa ne varsam ofurile, hai sa ne impartasim si bucuriile. [flo][flo][flo] Astazi sunt bucuroasa pentru ca am luat legatura cu doua foste colege de facultate, care sunt ambele gravidute ce stau sa nasca peste cateva saptamani. [flo] Mi s-a facut un dor sa fiu graviduta... si sa fiu rasfatata tuturor, de ce sa nu marturisesc! Astazi este o zi frumoasa! Mami de Robert (07.07.11)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 14
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

ma bucur ca am vandut doua chestii tricicleta masinuta de care fi-miu nu se mai apropia si cu banii ii vom lua ceva mai ok pt varsta sa ma bucur ca am incaput la cresa si am apucat sa iau in timp util formularul ala de analize ma bucur ca a dormit piciul azi bine si am apucat sa termin un task urgent fara sa trebuiasca sa lucrez la noapte, deci ura, DORM si eu mai mult [pk] ma bucur ca a plouat! in sfarsit respiram si noi. ma bucur ca gigeii cu izolarea termica a blocului n-au mai venit desi au zis ca vin iulie - august, sincer sper sa se lalaie pana incepem cresa ca numai asta imi mai trebuie pe cap, harmalaie, copil mic, lucru, tot de acasa. ce mai, o zi foarte buna azi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Subiecte asemanatoare la care inca se scrie: http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=173077&nm=Detaliile-care-ne-fac-viata-mai-frumoasa http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=158774&nm=Lucruri-bune Ca sa nu fiu total off-topic: - compot caldut de prune (de Vrancea) baut in timp ce priveam / auzeam / simteam ploaia rece de afara. Mi-a amintit de dupa-amiezile in care mergeam la scoala. Nu neaparat cu nostalgie, iubesc viata mea de acum [:)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

draga savvy, slingul , meitaiul le-am vandut pe fb pe un grup dedicat mamicilor purtatoare si unul pt vandut ...de toate pt copii trici si bici le-am vandut azi pe grupul mentionat mai sus manduca am luat de pe okazii second hand (dupa secole de cautat) indiferent de unde te decizi sa o vinzi, o vei vinde repede. pe un forum despre care nu-ti pot vorbi deoarece cred ca e concurent, se cauta inca manduci second hand :P da un search "cumpar manduca second hand" si gasesti doritoarele.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...