Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fulguleti de nov-dec 2006 (9)


Recommended Posts

Laura, Iti multumesc...ma faci sa rosesc..adevarul ca e mai mica burta decat prima data..si dr. a zis ca bebe va fi mai mic,probabil,dar asa trebuie sa fie fetitele.. Pacat ca nu ne mai intalnim la un cafeu,ceva... Chinico, :) te rugam sa mai ne scrii.. da din picioare cu mai mare pondere noaptea..sper sa se razgandeasca pana vine pe lume si sa isi schimbe orarul de "dansat"..[:D] Mihaita si-ar fi dorit mai mult un fratior..si am regretat putin ca nu a fost..am eu asa o prejudecata ca legaturile sunt mai puternice intre fratii de acelasi sex..si abia cand se vede fata in fata cu ea voi putea spune cum e..[:D] Va multumesc pt gandurile bune![pup] Lizzy, asistenta lui,daca o mai stii, dupa ce i-am povestit ce si cum..a zis asa cu parere de rau..de ce nu ati mai venit tot la el? Si stau si eu si ma gandesc de ce?..in mare parte din cauza accidentului care l-am avut la venire si care mi-a aruncat asa o umbra peste episod.. Si in poze am observat ca Ianis parca a crescut vazand cu ochii..e bine ca e puternic.. Eu cand vad ce se intampla prin scoli..ma gandesc serios sa il dau la niste arte martiale,ceva,desi teoretic nu are voie.Dar,cand va mai creste si va fi mai constient de efortul care il depune si il va putea gestiona singur..il voi incuraja..sa poata face fata "smecherilor"... Lavinia, mamica lui Mihaita (26.11.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 176
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui Lavinia_P
Laura,Acu aud si eu de mierea de manuka..[:I] de unde o iei? de pe net? sau gasesti la plafar?Lavinia, mamica lui Mihaita (26.11.2006)
align="right" id="quote2">de pe net, mai exact de aici: http://www.manuka.ro/eu ii iau cu factor 15+, acum am inceput sa ii dau si lui alex.Laura [mamica] lui [copil] Daniel - 14.11.2006 si [bb] Alexandru 01.07.2011Poze DanielMamici din IasiCopilul iti ia tot ce ai avut, dar iti da ce n-ai avut niciodata.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

.. pana una alta vaz ca tre sa-mi suflec manecile.. ca mi-ati dat de lucru [:)]

 

 

Lavinia, ma bucur mult ca ati trecut de hop. Tinem pumnii si in continuare. [pup]

 

 

Lizzy, si io ar trebui sa ma gandesc la ne-vaccinare.. mai ales cu terenurile lor atopice. DA lui G nu vrea deloc sa dea inapoi.. cu toate ca au fost momente cand am zis ca scapam.

 

Cantarirea/masurarea oficiala va avea loc in jur de ziua lui.. pana atunci e in jur de 110/19.

 

I nu este deloc grasut, are alta conformatie.. e mai vanjos si indesat, pe cand M e mai finut.

Felicitari pt rezultatele de la concurs! Si cautam cantecelul.

 

 

Laura, spor la audit. Sa treaca repede!

 

Danita, doar sucuri de legume/fructe proaspat stoarse.

 

Saryta, complicat mai arata ortezele acelea.

 

 

Yagmur, te inteleg [soc]. Io chiar am cumparat la un moment dat scutece XL, pana la 30 kg. Au ramas in camara.. da m-am simtit mai bine. Multumim lui Luca pt inghetata.

 

 

Chinico, stiam, stiam! Cum e cu "Ausweis"-ul de Seepferd. [:)]

De unde? Am citit cu G in "Connie lernt schwimmen" ca pt a-l obtine trebuie sa faca o lungime de bazin, sa se scufunde dupa un obiect si o saritura. Deci e chiar pe bune.

"mama, sunt foarte, foarte obosita, a trebuit azi sa ma joc toata ziua!!! " [:-)))] Pai si n-are copchila dreptate?!

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nimic nu este intamplator.

Dupa o zi si o seara in care am simtit si chiar am clacat nervos am deschis DC-ul si gasesc mesajul Ruxandrei, care mi-a dat energie pozitiva.

Deci, Ruxandra [flo][flo][flo][flo][flo][flo].

 

P.S. Motivele clacarii nu sunt deosebite, ci doar multa oboseala adunata (in weekend am adus ultimele cutii care stau la Breaza de 2 ani, sunt in plina curatenie generala); promit sa imi revinid="size2">id="size1">

 

Yagmur si Luca

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ruxandraid="red"> - super faina aventura, pe lista noastra e trecut si DL dar nu stiu cand vom ajunge ... astept si poze![pup]

 

Mariana - mamicuta de 3 [zana] - Andra('99), Sara('05) si Antonia(nov.'06)id="red">id="size1">id="green">

"Preocupati de ce va fi copilul nostru MAINE, uitam ca el este cineva ASTAZI!"id="size1">id="green">id="Script MT Bold">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...